• Головна
  • Учбові заклади Приморської та Новоолексіївської ОТГ до нового учбового року готові
12:29, 26 серпня 2020 р.

Учбові заклади Приморської та Новоолексіївської ОТГ до нового учбового року готові

Учбові заклади Приморської та Новоолексіївської ОТГ  до нового учбового року готові

До початку нового учбового року залишився тиждень.У зв’язку з чим, комісія в складі голови Приморської та Новоолексіївської ОТГ, а також відповідних фахівців в період з 21 по 25 серпня  перевіряли готовність навчальних закладів двох громад до нового учбового року.

Учбові заклади Приморської та Новоолексіївської ОТГ  до нового учбового року готові, фото-1

Комісією перевірено всі заклади загальної середньої та дошкільної освіти, оглянуто приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні та особливу увагу було приділено питанню облаштування перших класів відповідно до вимог Концепції нової української школи, яку громади  підтримують уже 3 рік поспіль. 

Учбові заклади Приморської та Новоолексіївської ОТГ  до нового учбового року готові, фото-2

На сьогодні створення нового освітнього простору з урахуванням комфортних умов та впровадження інноваційних підходів у навчанні є одним із найбільш важливих завдань під час втілення Концепції нової української школи.

У цьому році підготовка до нового навчального року поставила ряд викликів до керівників закладів освіти, оскільки 2020/2021 навчальний рік розпочнеться відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації, яка пов’язана зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 

Учбові заклади Приморської та Новоолексіївської ОТГ  до нового учбового року готові, фото-3

У роботі заклади освіти Приморської ОТГ та Новоолексіївської ОТГ будуть керуватися постановою головного державного санітарного лікаря № 42 від 30.07.2020 року «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». 

Відповідно до вище зазначеної постанови керівниками закладів освіти було розроблено ряд заходів для забезпечення безпечного перебування дітей у закладі (розроблено маршрути руху дітей та складено графік, за яким передбачається допуск здобувачів освіти до закладу; організовано місця для обробки рук антисептичними засобами, розроблено графік харчування дітей, придбано антисептичні засоби для обробки рук, паперові рушники, засоби індивідуальної гігієни, зроблено розмітку на підлозі, що полегшує організацію двостороннього руху коридорами, та інше).

Учбові заклади Приморської та Новоолексіївської ОТГ  до нового учбового року готові, фото-4

Висновок комісії однозначний -  учбові заклади громад готові приймати школярів в нових умовах пов’язаних зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. З 1 вересня наші діти прийдуть до облаштованих до нових умов учбових закладів.

Учбові заклади Приморської та Новоолексіївської ОТГ  до нового учбового року готові, фото-5

Інформація зі сторінки в fasebook Відділу освіти Приморської ОТГ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школи Приморської та Новоолексіївської ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...