• Головна
  • В Приморську пройшло чергове засідання засідання Робочої групи з громадської безпеки
08:01, 28 серпня 2020 р.

В Приморську пройшло чергове засідання засідання Робочої групи з громадської безпеки

В Приморську пройшло чергове засідання засідання Робочої групи з громадської безпеки

З січня 2020 року громадські активісти Приморської ОТГ  співпрацюють з ПРООН із відновлення та розбудови миру. Завдяки підтримці ПРООН за короткий період в Приморській громаді  було реалізовано декілька успішних проєктів направлених на посилення безпеки населення.

 25 серпня 2020 року, в ХАБі Приморської міської бібліотеки відбулося чергове шосте засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Приморської ОТГ.

Деякі з членів та запрошені гості приєдналися онлайн. Під час засідання обговорили етапи реалізації діючих проєктів в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, поділились досвідом проведення БУР-табору в Приморську та визначилися з напрямками подальшої роботи, до яких входить написання проєктів на конкурс міні ініціатив від активних громадян та мікропроектних заявок на конкурс грантів для НГО, а також розробка профілю Приморської громади, який стане основним програмним документом для написання грантових заявок та проєкт розвитку громади.

Нагадаємо, що засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості є відкритими для громадян за умови дотримання карантинних заходів та проводиться не рідше 1 раз на 2 місяці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...