• Головна
  • В дитячих оздоровчих закладах Запорізької області закінчилась друга зміна
12:10, 29 серпня 2020 р.

В дитячих оздоровчих закладах Запорізької області закінчилась друга зміна

В дитячих оздоровчих закладах Запорізької області закінчилась друга зміна

Цей рік із-за пандемії змінив життєвий уклад багатьох українців.

На початку літа найбільшою інтригою для курортних міст України було очікування від Уряду України дозволу на надання туристичних послуг. Для українців що вимушені довгий час перебувати на карантині, стала дуже привабливою  можливість  укріпити імунітет в оздоровчих закладах.

Великою радістю для всіх став дозвіл на відкриття оздоровчих закладів для дітей. Але дозвіл було отримано наприкінці липня, дітям на оздоровлення відводився місць.

В Приморську в серпні відкрились всього три оздоровчі заклади «Ювілейний», «Прометей» та «Меотіда».

В першу зміну в літніх таборах Приморська відпочили 550 дітей. Всього, Серед них -  10 дітей, що належати до категорії сироти або діти, що позбавлені батьківського піклування, 26 дітей з багатодітних родин, 7 дітей батьків учасників бойових дій в зоні АТО, 3 дитина з малозабезпеченої родини, 3 дитини ВПО та 4 талановитих дітей.

В другу зміну в дитячих оздоровчих закладах Приморська  відпочивали 13 дітей пільгової категорії .За путівками, які придбані коштом коштів обласного бюджету, відпочили: 4 дитини, позбавлених батьківського піклування, 5 дітей з багатодітних родин, 2 дитини учасників бойових дій в АТО, 2 дитини з малозабезпечених родин.

Дивлячись на фотографії та кількість цікавих заходів що описані  на сайтах дитячих оздоровчих закладів, відпочинок  дітям сподобався.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відпочинок в дитячих таборах
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...