• Головна
  • Винаградарі та аграрії зі всієї України відвідали конференцію "Золоте гроно України"
19:03, 31 серпня 2020 р.

Винаградарі та аграрії зі всієї України відвідали конференцію "Золоте гроно України"

Винаградарі та аграрії зі всієї України відвідали конференцію "Золоте гроно України"

На території Приморського району багато людей займаються вирощуванням винограду та виробництвом домашнього вина.

Тому на виставку конференцію «Золоте гроно України» , що відбувалась у виставковому центрі «Козак-Палац» приїхали виноградарі , аграрії з Приморського району та інших районів Запорізької області та всіх куточків України.

На конференції учасники ділились власним досвідом щодо вирощування елітних сортів винограду, узнали про нові передові технології, найпродуктивніші сорти винограду, ринки збуту.

- Вже стало доброю традицією в кінці серпня аграріям України збиратись на славетній Запорізькій землі! Вже 5 рік поспіль ми раді вітати гостей та учасників національної виставки-конференції «Золоте гроно України».  На то є вагома причина. Науково обґрунтована норма споживання свіжого винограду на одну людину становить 8–10 кг на рік. Впродовж багатьох років населення України споживає винограду набагато менше цієї норми. Крім того, є попит на сік та виноматеріал. Ця ніша аграрного бізнесу не заповнена. Тому сьогодні одним із перспективних та інвестиційно привабливих напрямів розвитку агробізнесу є вирощування винограду. Як колишній аграрій, я знаю, що будь-який бізнес починається з ідеї та стратегії. А успішним він стає тільки завдяки якісному продукту і надійним партнерам. Головне, ви маєте відповісти на питання: хто і чому буде купувати ваш продукт? Чому інші мають з вами співпрацювати? І в цьому вам допоможе ось цей захід. Я всім бажаю на цій виставці-конференції корисного спілкування та отримання потрібних знань і цінного досвіду! Дякую Дмитру Гордейчуку за таку гарну ініціативу! Бажаю всім плідної роботи!, - звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

На конференції цікавою темою для присутніх щодо отримання компенсацій від держави при вирощуванні садівництва. Отримання фінансової допомоги на впровадження сучасних технологій по вирощуванню винограду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конференція «Золоте гроно України»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...