В Запорізькій області 6 літніх таборів продовжуть оздоровлювати дітей в вересні

В Запорізькій області 6 літніх таборів продовжуть оздоровлювати дітей в вересні

Як повідомили на сайті Запорізької обладміністрації відпочинок в дитячих оздоровчих закладах в цьому році продовжиться до 17 вересня.

Дозвіл на відкриття літніх таборів  в цьому році Уряд надав лише наприкінці липня. Причина – складна протиепідемічна ситуація. Для того, щоб дитячі табори відкрились, і працювали в умовах пандемії, Урядом було висунуто ряд вимог, щодо дотримання карантинних заходів.

В підсумку, деякі оздоровчі дитячі заклади України не змогли виконати умови Уряду і тому не отримали дозволу на відкриття.

В порівнянні з іншими областями в Запорізькій області найбільша кількість літніх таборів, які змогли виконати протиепідемічні вимоги та почати  роботу в останньому місяці літа.

Серед 32 існуючих  дитячих таборів відкрилось 14.

Серед інших курортних міст Запорізької області найбільше дитячих оздоровчих закладів працює в Приморську   3-є літніх таборів "Ювілейний", "Мєотіда" та "Прометей".

У вересні з 14 працюючих продовжать роботу на території Запорізької області 6 оздоровчих закладів, з них: у Кирилівці –  літній табір «Лазурна райдуга» і «Северянін»; у Приморську – ДЗОВ «Ювілейний», ДЗОВ «Меотіда», ДЗОВ «Прометей»; у м. Бердянськ – ДЗОВ «Сонячний».

Протягом серпня - вересня буде оздоровлено 2 261 дитина із Запорізької, Дніпропетровської, Донецької областей.

Всього за кошти обласного бюджету направлено 1773 дитини пільгових категорій на загальну суму 25,2 млн грн.

дитячі оздоровчі заклади
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
12 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии