• Головна
 • «Слуга Народу» оголосила про початок праймеріз нового формату в Запорізькій області
Политические новости
10:00, 1 вересня 2020 р.

«Слуга Народу» оголосила про початок праймеріз нового формату в Запорізькій області

Политические новости

Політична партія «Слуга Народу» прагне кардинально змінити підхід до формування влади на місцях. Тому команда «Слуги Народу» в Запорізькій області запускає праймеріз, щоб відкрити можливість кожному долучитися до обрання активних, небайдужих людей, що стануть кандидатами на виборах. Праймеріз дають змогу представляти свої громади у владі людям, що мають нові, ефективні, відкриті підходи до роботи.


Про це заявили в запорізькому осередку політичної партії «Слуга Народу» під час запуску праймеріз 31 серпня.

У команді «Слуги Народу» наголошують на всеосяжності праймеріз від великих міст до маленьких селищ. Цього ж дня розпочався прийом перших заявок.

Як пояснили в осередку, праймеріз — внутрішні рейтингові змагання між претендентами в кандидати в депутати Запорізької міської та обласної рад і в кандидати на голів громад від політичної партії «Слуга Народу». Це — ефективний механізм повного та відкритого відбору кандидатів, які будуть представляти інтереси мешканців громад. Кожен зможе обирати або бути обраним представником громади в місцевій владі! Для цього відпрацьована система збору заявок претендентів та голосування за них.

Лідер запорізької обласної команди «Слуга Народу» Віталій Боговін відзначив, що серед жителів регіону є багато талановитих, ефективних професіоналів, готових до змін. Вони чекають саме якісних і реальних перетворень у своїх громадах. Вони готові втілювати в життя план розвитку, змінити область.

«Слуга Народу» оголосила про початок праймеріз нового формату в Запорізькій області, фото-1

«Саме тому партія «Слуга Народу» збирає команду на місцях із таких людей. Ми маємо повністю перезавантажити владу в громадах, яка зараз отримає ще більше повноважень. Тоді зможемо допомогти нашому президенту втілити ці плани та реалізувати Стратегії розвитку громад. Я запрошую всіх небайдужих громадян узяти участь у праймеріз, реалізувати себе і допомогти поліпшити життя нашого дому. Для цього саме тут, у Прозорому офісі, під час праймеріз буде працювати наш мозковий центр. Відкриті дані будуть оброблятися у Прозорому офісі, публічно продемонстровані всім, хто візьме участь у праймеріз», — сказав Віталій Боговін і додав: щоб у кожного був шанс виграти і втілити свої ідеї в життя разом із партією «Слуга Народу», праймеріз проводитимуться й онлайн, і офлайн. «Будемо раді бачити вас. Кожен зможе!», — резюмував він.

У відеозверненні Віталій Тишечко, лідер запорізької міської команди політичної партії «Слуга Народу», наголосив, що зараз розпочинається активний етап боротьби за краще майбуття . 

«Слуга Народу» оголосила про початок праймеріз нового формату в Запорізькій області, фото-2

«Бажаю всім наснаги і наполегливості. Попереду багато роботи! Перезавантаження влади в країні — це командна робота. Ми повинні допомогти президенту втілити починання на місцях. У всіх нас одна мета — створити зручні умови для життя в кожному місті та селі, забезпечити людей доступною медициною, якісними дорогами і гідними зарплатами. Усе це можливо, коли кожен представник команди президента виконує свою роботу на всі 100%. А представники місцевої влади працюють у тандемі з президентом. Тоді навіть дрібні досягнення змінюють країну!».

Активний учасник команди «Слуга Народу» в Запорізькій області, який має поважну професію медика,  Кирило Нерянов  відзначив, що для змін на місцях потрібні небайдужі люди:

«Зараз у центрі запущені деякі трансформації медичної реформи. Її направляють у потрібне русло. Але і тут, на місцях, ми можемо провести дуже багато змін. Для цього нам потрібні люди в команді, які готові разом із нами реалізовувати ці зміни. Я впевнений, праймеріз — це саме той формат, який допоможе небайдужим жителям стати кандидатами від партії «Слуга Народу» і вирішувати проблеми, не тільки медичні».

Інна Пенчук, науковець, відзначила, що для кожного з нас країна починається зі свого будинку, вулиці, селища чи міста. На її думку, саме зараз ми можемо об’єднатися і зробити разом свою рідну землю кращою!

«Слуга Народу» оголосила про початок праймеріз нового формату в Запорізькій області, фото-3

«Праймеріз — це можливість для кожної людини, яка відчуває в собі потенціал для змін, приєднатися до нашої команди. Зробимо це разом!».

Під час презентації представники команди «Слуга Народу» пояснили механізм, за яким відбуватимуться праймеріз.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Участь зможе взяти будь-який громадянин України, який має право бути обраним згідно з вимогами чинного законодавства до не більше ніж 3 різних рад.

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРАЙМЕРІЗ

1. На сторінці https://vybory2020.com/zp/join/candidate необхідно:

 • обрати раду, до якої плануєте балотуватись;
 • завантажити фото та внести інформацію про себе; 
 • прописати коротку програму, де аргументувати своє бажання стати депутатом або головою громади.

2. Після перевірки достовірності даних контакт-центр додасть анкету до загального списку на сайті, та кожен житель відповідної громади зможе проголосувати за вас.

ЯК ПІДТРИМАТИ ПРЕТЕНДЕНТА

ОНЛАЙН

Виборці мають можливість підтримати претендента в кандидати на сайті

ОФЛАЙН 

Якщо у виборців немає можливості проголосувати на сайті:

 • Зберіть підписи прихильників за свою кандидатуру на посаду голови або депутата у форматі підписного листа. Завантажте його за посиланням або візьміть роздрукований в офісі партії.
 • Заповнений підписний лист передайте до районного офісу партії.
 • Контакт-центр перевіряє інформацію та вносить на сайт відповідну кількість вподобань прихильників.

Адреси офісів партії в Запорізькій області:

 • м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 26-а;
 • м. Бердянськ, вул. Горького, 4;
 • м. Василівка, вул. Театральна, 6;
 • м. Мелітополь, пл. Перемоги, 3;
 • м. Пологи, вул. Державна, 124;

ЯК ВІДБУВАЮТЬСЯ ПРАЙМЕРІЗ

9 вересня о 23:59 закінчується прийом заявок та можливість підтримати претендента. 

10 вересня система автоматично підіб`є підсумки голосування до кожної ради. 

Переможців праймеріз після проходження співбесіди політична партія «Слуга Народу» офіційно висуне кандидатами в депутати або на голову громади.

Єдиний номер контакт-центру «Слуга Народу» в Запорізькій області: 0 800 33 54 59 (пн-пт 9:00-19:00) 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#слуга народа #Політична партія #Слуга Народу #Віталій Боговін #Стратегії розвитку громад #Віталій Тишечко #Кирило Нерянов #Інна Пенчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...