• Главная
  • В Приморську провели консультативно- виховну зустріч з засудженими до іспитового строку
09:30, 9 сентября 2020 г.

В Приморську провели консультативно- виховну зустріч з засудженими до іспитового строку

В Приморську провели консультативно- виховну зустріч з засудженими до іспитового строку

Із  засудженими до іспитового строку, які перебувають на обліку в Приморському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» в  Запорізькій області 07 вересня 2020 року  Управління соціального захисту населення Приморської міської ради   спільно з Бердянський місцевий центр з надання БВПД та за участі лікаря-нарколога КП " Приморская ЦРБ" було проведено запланований захід на тему «Профілактика  негативних явищ в молодіжному середовищі» (наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, правопорушень, ВІЛ/СНІДу тощо).

Спеціаліст  відділу Приморського бюро  правової допомоги Демьянова Татьяна  ознайомила присутніх із правовими наслідками, які чекають на них у  разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень, відповідальності за вживання та розповсюдження наркотиків.

З метою попередження негативних явищ в молодіжному середовищі соціальним педагогом відділу по роботі сім’ї, дітей та молоді Ірина Єлізарова  проведено профілактичну бесіду, в ході якої обговорено основні види негативних явищ та причини, які спонукають молодь до вживання алкоголю та наркотиків, наслідки для здоров’я, а також проведено обговорення як уникнути негативних явищ серед молоді в майбутньому, розглянуто способи вирішення проблеми. Запропоновано разом переглянути відеоролик «Правда про наркотики».

Лікарем-наркологом КП «Приморська ЦРЛ» Людмила Заволока проведено профілактичну бесіду щодо небезпеки вживання алкоголю, наркотичних препаратів, особливо синтетичних, наведено статистику  по Приморському району за останні роки та приклади негативних наслідків для здоров’я людей вживання алкоголю та наркотиків. Лікаркою перелічені лікувальні заклади області, де можна отримати кваліфіковану допомогу у лікуванні алко- та наркозалежності.

Серед учасників заходу було розповсюджено листівки та буклети щодо профілактики негативних явищ «Завжди роби вибір на користь здоров’я!», «Обери життя без алкоголю», «Такі помилки легко виправити, а такі краще не робити».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#засуджені до іспитового сроку
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...