• Главная
  • На відкритому повітрі директори закладів освіти зустрічалисьз представниками Держспоживслужби
11:04, 9 сентября 2020 г.

На відкритому повітрі директори закладів освіти зустрічалисьз представниками Держспоживслужби

На відкритому повітрі директори закладів освіти зустрічалисьз представниками Держспоживслужби

Вчора, в сквері Приморської міської бібліотеки, відділом освіти Приморської міської ради була проведена чергова оперативна нарада директорів закладів освіти Приморської ОТГ та Новоолексіївської ОТГ на відкритому повітрі із запрошенням головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Приморського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Ілони Іллівни Попової.

 Попова доповіла про обов’язковість дотримання чинного епідеміологічного законодавства. При цьому вона наголосила, що заклади загальної середньої та позашкільної освіти у своїй роботі повинні обов’язково дотримуватися постанови головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Заклади дошкільної освіти працюють за постановою головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)».

Виконання заходів дуже важливі в період загострення інфекції на коронавірус. В Приморську до вересня місяця хворих на коронавірус не було виявлено. Але на сьогодні вже клінічно підтверджено три випадки захворювань в самому Приморську і три випадки в Приморському районі. Тому щоб вберегти наших дітей від хвороби необхідно суворо дотримуватись рекомендацій уряду.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#директора учбових закладів
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...