• Головна
  • В рамках проекту "Безпечне узбережжя Приморська" волонтери провели тренінг по безпеці на дорогах
12:10, 10 вересня 2020 р.

В рамках проекту "Безпечне узбережжя Приморська" волонтери провели тренінг по безпеці на дорогах

В рамках проекту "Безпечне узбережжя Приморська" волонтери провели тренінг  по безпеці на дорогах

Громадська організація «Екологія та соціальний захист Приморського району» продовжує імплементацію проєкту «Безпечне узбережжя Приморська», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

В межах проєкту, наприкінці травня силами волонтерів проводилось прибирання Приморського центрального пляжу, були закуплені та встановлені нові дорожні знаки, а також «лежачі поліцейські» на перехресті вулиці Курортної та Морської. Коштом проєкту була закуплена розміточна машина, за допомогою якої КП «Чисте місто Приморськ» оновило пішохідні переходи міста, а на вулиці Курортній нанесли розмітку для велосипедистів. Проведено тренінги серед населення, волонтерів та громадських діячів  на Приморському центральному пляжі щодо правил безпеки на воді. Створили локацію на центральному пляжі для людей з інвалідністю. Купили візочок на якому люди з інвалідністю можуть купатися в морі. На місці локації встановили альтанку, де люди з інвалідністю можуть відпочивати після морських ван, закупили зручну дерев’яну доріжку  для пересування візочка. Для місцевої служби ДСНС були закуплені гідрокостюми, метеостанцію, термометр, світлодіодні прожектори, монокуляр, рупор все для допомоги ДСНС рятувати людей.

Заключним етапом реалізації проєкту стало проведення двох тренінгів для населення громади щодо наслідків перевищення швидкості та небезпеки керування у стані сп’яніння, використання мобільного телефону за кермом, необхідності використання пасків безпеки, дитячих автокрісел.  Викладач Приморського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Анатолій Томашков підготовив цікаві лекції.

Тренінги проводились на базі Ногайського агротехнологічного коледжу в актовому залі з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Молодь з цікавістю прослухали правила безпеки, поставили багато питань.

Знання отримані на тренінгу молоді люди будуть застосовувати на практиці, бо студенти Ногайського коледжу в майбутньому будуть працювати у сільському господарстві, використовуючи технічні засоби.

Члени Громадської організації "Екологія та соціальний захист Приморського району" планують подальшу співпрацю з ПРООН, на слідуючий рік на локації для людей з інвалідністю на центральному пляжі Приморська планується встановити туалет, роздягальню та душову для людей з інвалідністю. Крім покращання умов перебування людей з інвалідністю на центральному пляжі в планах членів громадської організації реалізація проєкту "Твоя історія починається тут", направлений на покращення туристичної привабливості нашого міста.

Для довідки: Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГО "Екологія та соціальний захист Приморського району" #проект "Безпечне узбережжя Приморська"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...