На масштабному форумі «Кожен зможе!» у Запоріжжі «Слуга Народу» оголосила лідерів праймеріз

У Запоріжжі 10 вересня відбувся наймасштабніший форум запорізької команди партії «Слуга Народу». Він зібрав сотні людей з усіх куточків Запорізької області. 

Команда політичної партії «Слуга Народу» зростає на очах. Численний форум «Кожен зможе!» продемонстрував, що партія «Слуга Народу» — реальна політична сила, яка користується підтримкою великої кількості громадян. Вона відкрита, саме тому її підтримують активні, небайдужі люди, які ладні змінювати Запорізький регіон! Серед них — медики й освітяни, підприємці й айтішники, науковці й аграрії. Основна мета, яка об’єднує цих людей, — зробити країну, нашу область, кожну громаду успішною.

На форумі представили ідеологічні засади, відповідно до яких партія «Слуга Народу» впроваджуватиме в життя свою політику в регіоні. 

В пресслужбі партії говорять: Так, «Слуга Народу» — команда президента Володимира Зеленського — прихильник центристських засад, що виступає проти радикалізму та крайнощів. Працюючи задля людей, партійці не озираються праворуч чи ліворуч, а йдуть лише вперед, зважаючи лише на те, що всіх об’єднує!

Забезпечення умов для розвитку людини, родини, громади, регіону — основний суспільний меседж ідеологічної платформи партії. Окрім того, представники «Слуги Народу» виступають за чесність та прозорість в політиці, поважаючи специфіку кожного регіону нашої країни, та наполегливо прагнуть миру і єдності в Україні!

До своєї команди «Слуга Народу» залучає чесних, порядних та професіональних людей, які користуються повагою та авторитетом у громаді, які не допустять розкрадання коштів громади хабарниками та крадіями.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ І СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАД

У партії «Слуга Народу» наголошують, що в результаті децентралізації і утворення нових громад відповідальність місцевої влади перед людьми, перед громадою посилюється в рази. Децентралізація означає, що кожен мешканець громади матиме змогу впливати на життя громади. Центральна влада більше не матиме такого суттєвого адміністративного чи фінансового впливу. 

Саме тому партія «Слуга Народу» актуалізує Стратегії розвитку громад там, де вони існують, і планує створити нові там, де їх ще немає. Це — єдиний спосіб зробити нашу область, кожну громаду успішною. 

Стратегія розвитку громади — не просто перелік цифр та меседжів. Це довготривалий план на декілька років, як має розвиватися громада в усіх сферах своєї діяльності. На що спрямовувати зусилля? За рахунок чого громада зможе збільшувати свій бюджет та розбудовувати соціальну сферу? Які галузі розвивати в першу чергу? Що будувати першочергово, а що може почекати? І цей план не залежить від того, хто керівник, яка політична влада в державі і чи змінилися депутати. Основне завдання полягає в тому, щоб зміни в громадах стали системними.

Тому саме робота над Стратегіями розвитку громад стане основою роботи партії «Слуга Народу» у Запорізькій області.

«Нашою командою створений «Зе!План» — це концепція взаємодії мешканців громад та наших майбутніх депутатів, що базується на Стратегіях розвитку. Вони мають стати дорожніми картами громад, відповідно до яких вони будуть рухатись, незважаючи на зміну влади. Стратегії розвитку дозволять діяти сплановано та реалізувати місцевий потенціал. 

Крім того, матимемо живі гроші на вирішення болючих питань, які не розв’язувалися роками — школи, дитсадки, лікарні, водогони, благоустрій! Тому одним із наших пріоритетів в роботі Обласної ради нового скликання буде перезавантаження Агенції регіонального розвитку з метою ефективної реалізації місцевих стратегій розвитку та залучення інвестицій в громади. І ми це зробимо!», — наголосив Олександр Свистун, фахівець з питань реформи децентралізації і член команди партії «Слуга Народу» в Запорізькій області.

ЛІДЕРИ ПРАЙМЕРІЗ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

На форумі «Кожен зможе!» також підбили перші підсумки праймеріз нового формату партії «Слуга Народу» в Запорізькій області, які проходили з 31 серпня до 9 вересня. Список лідерів рейтингів праймеріз до Запорізької міської та обласної рад і на посади голів громад оголосили зі сцени.

Десятку тих, хто набрав найбільшу кількість голосів під час внутрішніх рейтингових змагань між претендентами у кандидати на посади депутатів Запорізької обласної ради, представив лідер Запорізької обласної команди партії «Слуга Народу» Віталій Боговін. Ними стали: Звєрєва Катерина, Передерій Олександр, Терехов Роман, Півень Ірина, Пасєвін Віталій, Капустянський Юрій, Дідченко Оксана, Теряєва Олена, Машинський Олександр, Криворучко Наталя.

«Команда «Слуги Народу» в Запорізькій області запустила праймеріз, відкривши можливість кожному долучитися до обрання активних, небайдужих людей, які стануть кандидатами на виборах. Праймеріз дають змогу представляти свої громади у владі людям, що мають нові, ефективні, відкриті підходи до роботи. Це — ефективний механізм повного та відкритого відбору кандидатів, які представлятимуть інтереси мешканців громад», — акцентував Віталій Боговін.

Десятку тих, хто набрав найбільшу кількість голосів під час внутрішніх рейтингових змагань між претендентами на кандидати на посади депутатів Запорізької міської ради, представив лідер Запорізької міської команди партії «Слуга Народу» Віталій Тишечко. Ними стали: Пенчук Інна, Тлеуш Віктор, Борисов Геннадій, Касай Марія, Куртєв Анатолій, Геренко Олексій, Ковпак Владислав, Шалений Євген, Беклеміщев Сергій, Нємченко Маргарита.

«Останнім часом я спілкуюся з дуже великою кількістю людей. Серед них вчителі, лікарі, підприємці та молодь. Їх об'єднує спільна риса палаючі очі. Вони всі прагнуть одного кардинальних змін. Усі ці люди питають, як нам долучитися до вашої великої команди. Адже ми готові працювати. Саме для цього і були проведені праймеріз, щоб ми могли об'єднати всіх цих людей», — наголосив Віталій Тишечко.

Серед претендентів на посади голів громад найбільшу кількість голосів набрали: Карапетян Юрій, Самарська Тетяна, Долговська Ганна, Гура Віталій, Галіціна Вікторія, Симоненко Юлія, Липка Ірина, Скляров Роман, Котик Олена, Батрак Ігор.

Це — лідери громадської думки, що підтвердили свою особисту підтримку серед мешканців Запорізької області. Переконаний, вони зможуть створити належні умови для того, щоб наша область розвивалася і процвітала. Я зараз дивлюся, яка ж у нас велика і сильна команда! Ми всі разом зможемо змінити життя на краще у нашій рідній Запорізькій області! Час діяти для людей!» — резюмував Віталій Боговін.

Нагадаємо, переможців праймеріз після проходження співбесіди політична партія «Слуга Народу» офіційно висуне кандидатами в депутати або кандидатами на посади голів громад.

Слуга Народу у Запоріжжі Стратегії розвитку громад ЛІДЕРИ ПРАЙМЕРІЗ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
34 просмотра в сентябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Общество
В эти выходные синоптики обещают запорожцам ухудшение погодных условий. Довольно резко похолодает, а ночью возможны заморозки на почве 0-3 градуса по Цельсию. Такой прогноз на 20-е сентября. Первый уровень опасности - желтый.  Сегодня в Запорожье пасмурно, без осадков. Днем температура воздуха 17-20 градусов с отметкой плюс. Ночью - +6-11 градусов. Ветер ночью усилится до 15-20 м/с.  До вторника продержится такая температура воздуха, а в среду - 23 сентябр...
Происшествия
Звонок по поводу минирования известного памятника археологии Каменная могила поступил сегодня утром на телефон экстренных вызовов 112. Как сообщает РИА Мелитополь, на место событий выехали все спецслужбы.  Спасатели горного районного управления ГСЧС также выехали по вызову.  Как выяснилось позже, вызов оказался ложным. Сейчас спасатели ищут шутника. За ложный вызов ему грозит тюремный срок.
Криминал
В состав ОПГ, которую рассекретили правоохранители, входили ранее судимые жители Пологовской области. Как сообщает пресс-служба СБУ запорожского региона, четверых преступников задержали несколько дней назад.  Члены преступной группировки занимались вымогательством денег и похищением людей. Бандиты специально придумывали бытовые конфликты, а затем требовали с оппонентов денежную компенсацию за "решение" недоразумения.  Преступники применяли насилие и давлен...
Политика
«Батьківщина» є єдиним реальним опонентом президенту Зеленському на місцях і саме команда Юлії Тимошенко найімовірніше отримає найбільшу кількість депутатів у районних радах та об‘єднаних громадах на прийдешніх виборах. Так вважає  політичний експерт Костянтин Бондаренко. За його словами, українці втомилися від недолугих експериментів та некомпетентності «слуг народу». На місцевих виборах визначальним буде запит на професіоналів, де «Батьківщина», яка веде...
Общество
У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 Бердянське управління Головного управління ДПС у Запорізькій області звертається до вас, шановні платники, з проханням за можливості зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку, а саме - сервісом «Електронний кабінет». За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини сервісу «Електронний кабінет» платники податків мають можливість надіслати лис...
Общество
Сегодня в Приморске День города!!! Сайт "Новости Приморска 06137" каждый день , почти каждый час пишет славную историческую эпопею жизни в нашем городе. Наши достижения, победы, промахи, трагедии, достоинства и недостатки, красивые поступки и злодейства. Мы любим Приморск, мы здесь живем и хотим что бы наш город был самым желанным для каждого из нас. Что бы в городе, в каждом доме и семье  царили МИР, ЛЮБОВЬ И ДОСТАТОК! На странице fasebook "Я люблю Примор...
Политические новости
3 березня цього року з ініціативи Президента Володимира Зеленського в Україні стартувала національна програма «Велике будівництво». На програму Запорізька область отримала 246 мільйонів гривень. «Велике будівництво» на Запоріжжі передбачає ремонт усіх доріг державного значення, а також реконструкції та капітальні ремонти 9 шкіл, 4 дитсадків, приймальних відділень 9 лікарень, 5 спортивних майданчиків та Палацу культури. Завдяки «Великому будівництву» запорі...
Культура
В Запорізькій обласній державній адміністрації відбулась пресконференція фестивалю «Ми українські - We are Ukrainian». Заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун повідомив, що мета фестивалю: відродження, розвиток та духовне єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України; зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння; збереження зразків етнічної...
Криминал
На Приазовье в доме мужчины 1973 года рождения на клумбах возле дома и в огороде вместо картошки обнаружили заросли конопли. На чердаке хозяйственной постройки мужчины просушивались зеленые побеги  того же растения. Кроме растений выявлено самодельное устройство для курения марихуаны. По данному делу правоохранители проводят следственные действия.