![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
17:08, 15 вересня 2020 р.
На базі Приморської міської школи №1 діти навчались по Міжнародній програмі GoCamp
![На базі Приморської міської школи №1 діти навчались по Міжнародній... На базі Приморської міської школи №1 діти навчались по Міжнародній програмі GoCamp](/dist-assets/images/cap.jpg)
Приморська міська школа №1 бере активну участь у багатьох конкурсах, змаганнях, олімпіадах.
Наприкінці минулого учбового року , колектив та учні школи отримали нову перемогу – на базі міської школи учні отримали можливість взяти участь в учбовій Міжнародній програмі GoCamp.
Роботу мовного табору в стінах школи було організовано з 10 по 21 серпня.
До дітей приїхали два волонтери Charese Margarette з Філіпін та Sara Alami з Ірану.
Дітям і менторам запропонували незабутню програму: вони здійснили віртуальну подорож 40 країнами світу за 10 днів, спілкувалися англійською мовою, дивились презентації багатьох волонтерів із різних континентів.
Педагоги й учасники табору були приємно вражені великою різноманітністю та нестандартністю завдань.
В останній день, підбиваючи підсумки, усі відчували не тільки сум, але і вдячність волонтерам за цікаві подорожі країнами світу та незабутні презентації, організаторам і координаторам – за можливість вільного спілкування й аудіювання англійської мови, захоплюючі завдання.
Інформація www.facebook
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...