• Главная
  • Україна та Британія обговорили шляхи співпраці у реформуванні енергетики, економіки та вугільної галузі
17:05, 16 сентября 2020 г.

Україна та Британія обговорили шляхи співпраці у реформуванні енергетики, економіки та вугільної галузі

Україна та Британія обговорили шляхи співпраці  у реформуванні енергетики, економіки та вугільної галузі

Під час зустрічі у режимі онлайн-конференції в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець і Міністра бізнесу, енергетики та промислової стратегії Великої Британії Квасі Квартенга обговорено співпрацю у реформуванні вугільної галузі, розвитку «зеленої» енергетики та в контексті декарбонізації економіки в цілому.

Ольга Буславець зазначила, що Україна дотримується європейських та світових трендів розвитку, зокрема, в рамках поступової трансформації національної економіки та енергетики у напрямку вуглецево нейтрального розвитку.

- Україна започаткувала діалог із ЄС в рамках імплементації «зеленого курсу» та Європейської Зеленої Угоди, яка має до 2050 року перетворити Європу на перший кліматично нейтральний континент, – повідомила Ольга Буславець.

Вона повідомила, що зараз з метою актуалізації цілей та векторів розвитку розпочався процес оновлення Енергетичної стратегії України до 2035 року з перспективою до 2050 року.

Водночас Україна вже зараз рухається у напрямку розвитку «зеленої» енергетики і зацікавлена у спільних проєктах.

- Для нас була б дуже важлива допомога Уряду Британії в рамках реалізації проєктів «Energy Storage», які є важливими для нашої енергосистеми і подальшого розвитку «зеленої» генерації», – зазначила в.о. Міністра енергетики.

Також, Ольга Буславець зосередила увагу на планах розвитку водневої енергетики в Україні.

- Україна має значний потенціал «зеленого» водню. Нами розпочато роботу з підготовки дорожньої карти розвитку водневої енергетики. До кінця року планується розпочати підготовку Стратегії розвитку даної сфери в Україні. Ми сподіваємось на результативну співпрацю при здійсненні ключових заходів з розвитку та інтеграції водневих технологій, що, зокрема, включатиме в себе розробку водневої концепції та реалізацію пілотних проєктів», – наголосила Ольга Буславець.

За матеріалами Урядового порталу

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#співробітництво Україна Британія
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...