«Зе!План» для Запорізької області

3 березня цього року з ініціативи Президента Володимира Зеленського в Україні стартувала національна програма «Велике будівництво». На програму Запорізька область отримала 246 мільйонів гривень. «Велике будівництво» на Запоріжжі передбачає ремонт усіх доріг державного значення, а також реконструкції та капітальні ремонти 9 шкіл, 4 дитсадків, приймальних відділень 9 лікарень, 5 спортивних майданчиків та Палацу культури.

«Зе!План» для Запорізької області, фото-1 «Зе!План» для Запорізької області, фото-2 «Зе!План» для Запорізької області, фото-3 «Зе!План» для Запорізької області, фото-4


Завдяки «Великому будівництву» запоріжці зможуть користуватися мостами цього року. Роботи ведуться цілодобово. Конструкції вже з’єднали Правий берег і острів. Загальний кошторис будівництва мостів склав 12 мільярдів гривень.

Лідер запорізької обласної команди партії «Слуга Народу» Віталій Боговін наголошує: ініціативу Президента необхідно продовжити у кожній громаді Запорізької області:

«Зараз команда «Слуги Народу» у нашій області впроваджує «Зе!План». Наші майбутні кандидати спільно з місцевими мешканцями оновлюють і створюють Стратегії розвитку у кожній громаді, які на сьогодні не працюють. Саме від Стратегій залежить майбутнє кожної громади. Це — покроковий план перетворень у кожному куточку нашої області, який ми разом реалізуємо після місцевих виборів. Фактично це стане продовженням «Великого будівництва» на місцях», — зазначає Віталій Боговін.

Завдяки «Зе!Плану» майбутні депутати місцевих рад і голови громад партії «Слуга Народу» спільно з місцевими жителями визначать, як розвиватиметься кожна громада області в наступні роки. Після перемоги на місцевих виборах представники «Слуги Народу» проведуть реальні зміни на благо людей.

Віталій Боговін Слуга Народу Велике будівництво Володимир Зеленський
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
14 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии