• Главная
  • ПІДПИСАНО НОВИЙ "ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2025"
19:09, 24 сентября 2020 г.

ПІДПИСАНО НОВИЙ "ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2025"

ПІДПИСАНО НОВИЙ "ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2025"

Вчора, 23 вересня, відбулася церемонія підписання нового українського «Пакту заради молоді-2025». У заході взяли участь Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, в. о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет та представники бізнесу.

В України 30% населення — це молоді люди, це потенціал нашої держави. Підприємства-учасники Пакту взяли на себе зобов'язання надати їм практичних навичок до того, як вони ступлять на свій кар'єрний шлях. Це розширює горизонти, таланти та можливості для молоді, — зазначив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, Уряд готовий допомагати молоді та бізнесу бути взаємокорисними, оскільки якісна підготовка молоді до майбутньої професії — це потенційна геополітична перевага України.

Влада готова допомагати у нормативній, законодавчій частині, аби українська молодь отримувала можливість якісно готуватися до майбутньої кар’єри, — підкреслив Денис Шмигаль.

В рамках попереднього пакту програмою скористалися 49 тисяч молодих людей. Майже 150 роботодавців проявили ініціативу та долучилися до проєкту.

На завершення Прем’єр-міністр закликав підприємства та молодь активніше долучатися до цієї ініціативи.

За матеріалами Урядового порталу

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#«Пакту заради молоді-2025»
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...