• Главная
  • Бердянські та приморські землекористувачі сплатили до місцевих скарбниць понад 62 мільйони гривень
15:01, 26 сентября 2020 г.

Бердянські та приморські землекористувачі сплатили до місцевих скарбниць понад 62 мільйони гривень

Бердянські та приморські землекористувачі сплатили до місцевих скарбниць понад 62 мільйони гривень

За вісім місяців 2020 року місцеві бюджети Бердянського та Приморського районів отримали 62,2 млн грн плати за землю. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 43,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. Землекористувачі – фізичні особи спрямували до бюджетів територіальних громад 19,1 млн грн земельної плати.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів плата за землю посідає третє місце за обсягами, поступившись лише податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку для суб'єктів малого підприємництва, і становить майже 14 відсотків загальних надходжень.  

За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Бердянськ – 38,4 млн грн, землекористувачі Бердянського району поповнили бюджет на 10,6 млн грн, Приморського району – на 13,2 млн гривень.

Нагадаємо, що плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної й комунальної власності. Земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами - орендарями за земельні ділянки державної й комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.

Головне управління ДПС у Запорізькій області 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#плата за землю #бюджети Бердянська та Приморська #Бердянська МДПІ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...