• Головна
  • Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста
10:30, 28 вересня 2020 р.

Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста

Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста

Громадська організація «Екологія та соціальний захист Приморського району» закінчила реалізацію проєкту «Безпечне узбережжя Приморська», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста, фото-1

Наприкінці травня в межах проєкту силами волонтерів проводилось прибирання Приморського центрального пляжу, були закуплені та встановлені нові дорожні знаки, а також «лежачі поліцейські» на перехресті вулиці Курортної та Морської.

Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста, фото-2

Коштом проєкту була закуплена розміточна машина, за допомогою якої КП «Чисте місто Приморськ» оновило пішохідні переходи міста, а на вулиці Курортній нанесли розмітку для велосипедистів.

Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста, фото-3

Проведено тренінги серед населення, волонтерів та громадських діячів на Приморському центральному пляжі щодо правил безпеки на воді.

Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста, фото-4

Створили локацію на центральному пляжі для людей з інвалідністю. Купили візочок на якому люди з інвалідністю можуть купатися в морі. На локації встановили альтанку, де люди з інвалідністю можуть відпочивати після морських ван, закупили зручну дерев’яну доріжку для пересування візочка.

Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста, фото-5

Для місцевої служби ДСНС були закуплені гідрокостюми, метеостанцію, термометр, світлодіодні прожектори, монокуляр та рупор – все це полегшить ДСНС процес рятування людей.

Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста, фото-6

В Ногайському коледжі були проведенні два тренінги для населення громади щодо наслідків перевищення швидкості та небезпеки керування у стані сп’яніння, використання мобільного телефону за кермом, необхідності використання пасків безпеки та дитячих автокрісел. Викладач Приморського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Анатолій Томашков підготовив цікаві лекції. Тренінги проводились на базі Ногайського агротехнологічного коледжу в актовому залі з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Молодь з цікавістю прослухали правила безпеки, поставили багато питань.

Волонтери Приморської громади роздавали пам'ятки про правила безпеки мешканцям міста, фото-7

Минулого тижня члени громадської організації провели останні заходи заплановані проєктом – розповсюджували пам’ятки серед мешканців Приморська щодо правил безпечного поводження за кермом, на воді, на природі, при укусах отруйних плазунів (що є дуже розповсюдженою проблемою в нашому регіоні). Було роздано близько п’ятисот екземплярів пам’яток, а також проведені профілактичні бесіди з мешканцями міста в центрі, на ринку, в скверах.

Члени Громадської організації «Екологія та соціальний захист Приморського району» планують подальшу співпрацю з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру: так, на наступний рік на локації для людей з інвалідністю на центральному пляжі Приморська планується встановити туалет, роздягальню та душову для людей з інвалідністю. Крім покращення умов перебування людей з інвалідністю, на центральному пляжі в планах членів громадської організації реалізація проєкту «Твоя історія починається тут», направленого на покращення туристичної привабливості нашого міста.

Для довідки: Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проєкт "Безпечне узбережжя" #памятки про безпеку #ГО "Екологія та соціальний захист Приморського району"
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...