• Головна
  • В Приморському центрі зайнятості вчили молодь бути успішними
12:08, 7 жовтня 2020 р.

В Приморському центрі зайнятості вчили молодь бути успішними

В Приморському центрі зайнятості  вчили молодь бути успішними

Для успішного старту в молоді роки необхідно по перше зробити правильний вибір щодо майбутньої професії, по друге знати й вміти прорекламувати свої здібності перед роботодавцем.

З метою навчити молодь бути успішними у своїй професії 6 жовтня фахівець Приморського центру зайнятості Анна Шкарупіла провела інформаційний захід для студентів ДНЗ «Приморського аграрного професійного ліцею».

Під час зустрічі фахівець з профорієнтації надала студентам професійних порад щодо набуття професійних навичок, ознайомила з основними стратегіями пошуку роботи «своєї мрії», правилами складання резюме та провела майстер-клас щодо успішного його написання. Молодь дізналась щодо найпоширеніших помилок, які допускаються в резюме та попрактикувались у вправах щодо проходження співбесіди. В практичній формі набули корисних та необхідних навичок для спілкування з роботодавцями

Студенти обговорювали питання , щодо майбутнього місця роботи, розміру заробітної плати, умов праці. Завдяки позитивному настрою стали  впевненішими в власних навиках, зрозуміли, що всі прагнуть до успіху, але він підвладний тим , хто озброєний наполегливістю , навчився долати труднощі та зумів дійти до кінцевої мети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморський центр зайнятості #ДНЗ "Приморський аграрний професійний ліцей" #профорієнтаційна робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...