В Приморському центрі зайнятості вчили молодь бути успішними

В Приморському центрі зайнятості  вчили молодь бути успішними

Для успішного старту в молоді роки необхідно по перше зробити правильний вибір щодо майбутньої професії, по друге знати й вміти прорекламувати свої здібності перед роботодавцем.

З метою навчити молодь бути успішними у своїй професії 6 жовтня фахівець Приморського центру зайнятості Анна Шкарупіла провела інформаційний захід для студентів ДНЗ «Приморського аграрного професійного ліцею».

Під час зустрічі фахівець з профорієнтації надала студентам професійних порад щодо набуття професійних навичок, ознайомила з основними стратегіями пошуку роботи «своєї мрії», правилами складання резюме та провела майстер-клас щодо успішного його написання. Молодь дізналась щодо найпоширеніших помилок, які допускаються в резюме та попрактикувались у вправах щодо проходження співбесіди. В практичній формі набули корисних та необхідних навичок для спілкування з роботодавцями

Студенти обговорювали питання , щодо майбутнього місця роботи, розміру заробітної плати, умов праці. Завдяки позитивному настрою стали  впевненішими в власних навиках, зрозуміли, що всі прагнуть до успіху, але він підвладний тим , хто озброєний наполегливістю , навчився долати труднощі та зумів дійти до кінцевої мети.

Приморський центр зайнятості ДНЗ "Приморський аграрний професійний ліцей" профорієнтаційна робота
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
20 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии