• Главная
  • Пристрасті по Приморські , або хто стане директором музею
08:06, 13 октября 2020 г.

Пристрасті по Приморські , або хто стане директором музею

Пристрасті по Приморські , або хто стане директором музею

В останні вихідні інтрига щодо майбутнього директора Приморського районного краєзнавчого музею затьмарила навіть пристрасті що вирують серед приморців щодо місцевих виборів.

Нагадаємо, 31 серпня за розпорядженням №205/3 від 31.08.2020 голови  Приморської міської ради було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади КЗ «Приморський краєзнавчий музей».

В підсумку на посаду директора краєзнавчого музею подали документи три особи – Олексій Зюзін , Святослав Дульцев, Надія Хлівна.

Докладніше про кандидатів можна ознайомитися на сторінці /www.mrprim.zp.ua Приморської міської ради.

Засідання конкурсної комісії, яка вирішить хто з трьох кандидатів гідний посади директора було заплановано на понеділок 12 вересня. Але з тої причини, що деякі члени комісії захворіли й  не мають змоги брати участь в конкурсі, тому в понеділок було проведено заміну членів комісії й засідання перенесли на вівторок 13 жовтня.

За словами заступника Приморського міського голови Ії Алавацької , сьогодні 13 жовтня комісія почне засідання о 10 годині,  перебіг подій буде транслюватися в прямому ефірі. Але на першому засіданні кандидатура директора не буде визначена, комісія вибере голову комісії, розглянуть документи претендентів, перевірять чи відповідають заявлені кандидатури положенню про конкурс, визначаться з форматом презентації конкурсантів.

Тому, кому цікаво подивитися перебіг подій щодо вибору майбутнього директора музею можете дивитися онлайн-трансляцію  на сайті Приморської міської ради сьогодні десятій годині.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#конкурс директора музею #конкурсна комісія #пряма трансляція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...