• Головна
  • У зв'язку ускладненнням епідеміологічної ситуації Запорізька обладміністрація запровадили гарячу лінію
17:00, 14 жовтня 2020 р.

У зв'язку ускладненнням епідеміологічної ситуації Запорізька обладміністрація запровадили гарячу лінію

У зв'язку ускладненнням епідеміологічної ситуації Запорізька обладміністрація запровадили гарячу лінію

Реагуючи на збільшення кількості телефонних звернень громадян у результаті ускладнення епідеміологічної ситуації, Запорізька обласна державна адміністрація спільно з Запорізькою обласною радою запроваджують цілодобовий режим роботи обласної гарячої телефонної лінії для звернень громадян.

З 15.10.2020 за номером 0 800 503 508 жителі Запорізької області можуть цілодобово безкоштовно звертатися зі своїми проблемами та для отримання інформації, у тому числі щодо епідеміологічної ситуації та карантинних заходів.

Також для потреб населення щодо термінових медичних консультацій працює спеціальна телефонна лінія 15-03, де лікарі-консультанти оперативно-диспетчерського управління цілодобово у телефонному режимі забезпечують надання населенню області консультацій з різних медичних питань, включаючи питання стосовно профілактичних заходів, симптомів, інструкцій у випадках проявів симптомів нової коронавірусної інфекції COVID-19.

Інформацію стосовно епідемічної ситуації, лабораторної діагностики, профілактики можна отримати телефоном «гарячої» лінії Державної установи «Запорізький обласний лабораторний Центр Міністерства Охорони України» (061) 707-26-81.

Додатково на базі Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації організовано цілодобове щоденне чергування з метою координації дій структурних підрозділів облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, територіальних органів, центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та спеціалізованих служб цивільного захисту, розташованих на території області.

Цілодобове чергування забезпечуватиме своєчасне, гарантоване оповіщення посадових осіб органів виконавчої влади, населення, територій і організацію та виконання першочергових заходів у разі виникнення кризових ситуацій.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гаряа лінія #ускладнення епідеміологічної ситуації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...