• Головна
  • У Донецькій області розпочато реалізацію проєкту «Створення інтерактивної відеостудії ProBusinessStudio: чути, бачити, змінювати»
14:00, 19 жовтня 2020 р.

У Донецькій області розпочато реалізацію проєкту «Створення інтерактивної відеостудії ProBusinessStudio: чути, бачити, змінювати»

Громадською організацією «Відкрита економіка» з метою забезпечення пріоритетних потреб малого і середнього бізнесу регіону розпочато реалізацію проєкту «Створення інтерактивної відео студії ProBusinessStudio: чути, бачити, змінювати» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Фонда ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

Пандемія та поширення коронавірусу COVID-19 надали онлайн та відео напрямкам додатковий поштовх. Стрімко збільшилась не лише кількість платформ і сервісів, що забезпечують трансляцію та відеозапис, а й з'явилися різноманітні інструменти зворотного зв'язку. Так можна й підтягнути свої знання у певній сфері, й обрати новий напрямок діяльності, й навіть знайти ділових партнерів.

Завдяки співпраці з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) має з'явитися унікальна креативна програма та комбінована дистанційна система, спрямовані на створення майданчику зрізноманіттям функціональних можливостей, якими зможуть скористатися підприємці та представники бізнес-спільноти підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей та в окремих районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Підприємці не тільки матимуть змогу брати участь у тренінгах та вебінарах, а й будуть розробляти свої унікальні проєкти, щоб задовольняли свої потреби у діловому спілкуванні.

Ще однією важливою перевагою проєкту є дистанційованість. Тобто долучитися до роботи можна з будь-якого міста, навіть країни. Досить комп’ютера і стабільного виходу в інтернет. Плюс – є можливість самому обрати зручний час для перегляду контенту у записі.

Наразі тривають роботи з ремонту приміщення, в якому буде облаштовано відеостудію. Попереду – навчання учасників проєкту та практичні курси.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПрООН #відео студія #проєкт #ProBusinessStudio
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...