• Головна
  • В Молодіжному центрі Портал пройшли онлайн-зустрічі з кандидатами на голову Приморської громади
19:08, 19 жовтня 2020 р.

В Молодіжному центрі Портал пройшли онлайн-зустрічі з кандидатами на голову Приморської громади

В Молодіжному центрі Портал пройшли онлайн-зустрічі з кандидатами на голову Приморської громади

Ця субота була насичена різноманітними подіями. Зранку волонтери, депутати, кандидати в депутати, та кандидати в мери взяли участь у Всеукраїнській акції «Озеленення України».

В Інзівці  представники болгарської діаспори  відкривали національний культурно-просвітницький болгарський центр.

Всі ці події назавжди залишаться в історії Приморського району. Бо Приморський район в такому форматі «доживає» останній тиждень. В слідуючий понеділок Приморський район розформується на дві громади Приморську та Коларівську ОТГ які стануть Бердянським районом.

А поки що на місцевому рівні проходять агітаційні акції. В цю суботу, в Молодіжному центрі Портал, пройшла остання зустріч з претендентами на посаду голови Приморської громади. З причин коронавірусу онлайн-трансляція в Порталі є альтернативою дебатів, які проводились раніше в Приморському міському будинку перед виборами в місцеві ради, де мешканці Приморська мали змогу побачити претендентів на мерів міста, поспілкуватися, поставити запитання та зробити вибір на користь того чи іншого кандидата.

На онлайн спілкування поетапно  приходили всі кандидати на голову громади , за винятком  представника політичної  партії «Опозиційна платформа – «За життя» Олександра Кошелевич. Але, Олександр на минулому тижні організував агітаційно публічну акцію безкоштовний концерт.

В Молодіжному центрі Портал пройшли онлайн-зустрічі з кандидатами на голову Приморської громади, фото-1

Інші кандидати Олена Божкова, Ганна Долговська, Ганна Саламатіна, Сергій Белічев, Олександр Онишко, Ольга Садомова не відмовлялись брати участь в онлайн спілкуванні. Це було приємно, цікаво та пізнавально. Найбільшої популярності серед приморців викликали дебати Олени Божкової та Анни Долговської.

В Молодіжному центрі Портал пройшли онлайн-зустрічі з кандидатами на голову Приморської громади, фото-2

Цікава була остання зустріч в Порталі одночасно трьох претендентів Анни Саламатіної, Сергія Белічева та Олександра Онишко.

В Молодіжному центрі Портал пройшли онлайн-зустрічі з кандидатами на голову Приморської громади, фото-3

Хочеться зробити висновок щодо виборчої компанії цього року.

В нашому місті серед кандидатів на посаду голови дотримана гендерна рівність, серед семи претендентів чотири жінки. Всі претенденти  займають активну громадську позицію і приємно, що в Приморській громаді не відчувається дефіцит активних і розумних людей.

За останні дні, кандидати озвучували проблеми нашої території та розказували про шляхи вирішення. Дуже хочеться , щоб перевиборче натхнення не спадало і після виборів і запропоновані ініціативи впроваджувались в життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кандидати на голову Приморської громади #вибори в Приморську громаду #Молодіжний центр Портал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...