• Главная
  • В Приморській ОТГ на громадських слуханнях не змогли дійти згоди
16:04, 22 октября 2020 г.

В Приморській ОТГ на громадських слуханнях не змогли дійти згоди

В Приморській ОТГ на громадських слуханнях не змогли дійти згоди

Традиційно, на громадські слухання по затвердженню генерального або детального плану території приходить мало людей. Майбутня перспектива розвитку території не дуже цікавить пересічного громадянина заклопотаного повсякденними поточними справами.

На чергові громадські слухання про затвердження детального плану території, розташованої за адресою вулиця Курортна, 11, в районі «Елінг готелю» та пляжу «десятка» прийшло також мало, всього п'ять осіб, які мали право голосу.

Презентацію проєкту проводив начальник відділу містобудування та архітектури Приморської міської ради Микола Бучакчийський, на замовлення міськради відповідно до рішення сьомої сесії восьмого скликання від 04.04.2017 р. № 21 «Про розробку детального плану на території м. Приморськ, АТ «Мотор Січ». На заявленій території планується створення спортивного майданчика, басейну, сцени, проходу до моря, транспортну розв’язку, авто стоянку, житлові корпуси та інше.

Інформація щодо перспектив заявленої території викликала дискусії серед присутніх в залі п'яти осіб і до кінця зустрічі присутні не змогли дійти згоди. В результаті при фінальному голосуванні , детальний план не був затверджений, бо з п'яти троє були проти затвердження. В підсумку план буде доопрацьовано і затверджувати його будуть депутати нового скликання.

Інформація pro.primorsk.biz

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#громадські слухання #затвердження детального плану #розробка перспективного розвитку території
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...