![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
11:00, 6 листопада 2020 р.
Коларівська громада вибрала голову. Результати виборів
![Коларівська громада вибрала голову. Результати виборів Коларівська громада вибрала голову. Результати виборів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора, 4 листопада ввечері, Коларівська територіальна виборча комісія затвердили протокол в якому було визначено, хто стане головою Коларівської територіальної громади.
Нагадаємо, Приморський район, в результаті реформи децентралізації розділився на дві громади Приморську ОТГ та Коларівську ОТГ. Територіальна адміністративна одиниця - Приморський район ліквідовано, а громади що знаходяться в межах Приморського району тепер знаходяться в межах Бердянського району.
На виборах в Коларівську громаду було виявлено багато порушень і голоси виборців декілька раз перераховувались. Але нарешті 4 листопада була поставлена крапка над суперечками й голову громади визначено. В Коларівській громаді з 4379 виборців проголосувало 2171 людина, це 49,5%.
Найбільшу кількість голосів на виборах набрав Юр'ївський сільський голова Сергій Трофименко -933 голоси, 43,6% від загальної кількості , тих хто проголосував. Другий результат у Коларівського сільського голови кандидата від політичної партії «Слуга народу» Олега Павліченко, за нього віддали 811 голосів, або 37,4% тих хто проголосував .
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...