• Главная
  • Коларівська громада вибрала голову. Результати виборів
11:00, 6 ноября 2020 г.

Коларівська громада вибрала голову. Результати виборів

Коларівська громада вибрала голову. Результати виборів

Вчора, 4 листопада ввечері, Коларівська територіальна виборча комісія затвердили протокол в якому було визначено, хто стане головою Коларівської територіальної громади.

Нагадаємо, Приморський район, в результаті реформи децентралізації розділився на дві громади Приморську ОТГ та Коларівську ОТГ. Територіальна адміністративна одиниця - Приморський район ліквідовано, а громади що знаходяться в межах Приморського району тепер знаходяться в межах Бердянського району.

На виборах в Коларівську громаду було виявлено багато порушень і голоси виборців декілька раз перераховувались. Але нарешті 4 листопада була поставлена крапка над суперечками й голову громади визначено. В Коларівській громаді з 4379 виборців проголосувало 2171 людина, це 49,5%.

Найбільшу кількість голосів на виборах набрав Юр'ївський сільський голова Сергій Трофименко -933 голоси, 43,6% від загальної кількості , тих хто проголосував. Другий результат у Коларівського сільського голови кандидата від політичної партії «Слуга народу» Олега Павліченко, за нього віддали 811 голосів, або 37,4% тих хто проголосував .

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#голова Коларівської ОТГ #результати виборів #Коларвська виборча комісія
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...