• Головна
  • Для допомоги розвитку громад Запорізької області створено практичний посібник
13:00, 25 листопада 2020 р.

Для допомоги розвитку громад Запорізької області створено практичний посібник

Для допомоги розвитку  громад Запорізької області створено практичний посібник

Презентовано «Практичний посібник для громад», розроблений Асоціацією міст України. Видання допоможе громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування. У презентації взяли участь заступники Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода та Іван Лукеря.

Практичний посібник складається з п’яти модулів, які пропонують типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів.

Як зазначив В’ячеслав Негода, чинне законодавство поки не пристосоване до нової системи територіального устрою. Мінрегіон спільно з профільними асоціаціями та народними депутатами працюють над його вдосконаленням. Але новостворені органи місцевого самоврядування після місцевих виборів вже розпочинають роботу. І їм потрібна допомога. «Посібник, до розробки якого був залучений і Мінрегіон, має допомогти громадам у проведенні перших сесій, формуванні структури, статутів, призначенні комісій тощо», – наголосив він.

Своєю чергою Іван Лукеря зазначив, що «важливо, щоб всі громади також мали свої унікальні стратегії розвитку, які б узгоджувались із регіональними стратегіями. Саме це дозволить громадам бути конкурентними та мати всі ресурси та інструменти для розвитку, зокрема, через ДФРР».

За матеріалами офіційного вебсайт Мінрегіону

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#практичний посібник
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...