• Головна
  • Управління соцзахисту Приморської ОТГ запрошують родини залучитися до сімейного патронатства
17:07, 30 листопада 2020 р.

Управління соцзахисту Приморської ОТГ запрошують родини залучитися до сімейного патронатства

Управління соцзахисту  Приморської ОТГ запрошують родини залучитися до сімейного патронатства

Система патронату, коли дитину, що попала в складні життєві обставини, тимчасово забирають не до державної установи, а  в родину, яка деякий час піклується дитиною, доки державні органи займаються розв'язання дитячої проблеми, існувала ще у Стародавньому Римі.

В Україні пілотні проєкти по патронажу впроваджувались з дев’яностих років минулого століття. Але останні чотири роки соціальні служби України активніше займаються пошуком родини які готові стати патронатними батьками.

На практиці доведено, що дитині легше справитися з життєвими негараздами, якщо вона потрапляє до родини, яка нею опікується.

В Управлінні соціального захисту Приморської ОТГ також  запрошують до співпраці усі небайдужі родини, що готові поділитися родинним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки!

Для сімей, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту, гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Більш детальну інформацію щодо сімейного патронату Ви зможете отримати, звернувшись до відділу по роботі сім’ї, дітей та молоді Центру соціальних послуг Управління соціального захисту населення Приморської міської ради за телефоном 7-03-06 або за адресою: м. Приморськ, вул.Паркова, буд. 91, каб. № 4.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патронажна родина #пошук патронажних батьків #Управління соціального захисту Приморської ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...