В Приморську студентам аграрного ліцею розказали про успішні методики працевлаштування

В Приморську студентам аграрного ліцею розказали про успішні методики працевлаштування

Про  секрети успішної співбесіди з роботодавцем та  правила підготовки ефективного резюме розповіли 7 листопада 2020 року  студентам ДНЗ «Приморського аграрного професійного ліцею» фахівці відділу активної підтримки безробітних Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості. 

Профорієнтаційний захід на тему : «Моя перша робота. Техніка пошуку роботи для випускників навчальних закладів» допоміг з’ясувати учасникам, що правильна підготовка та налаштування на ділову розмову – це лише перші кроки на шляху до працевлаштування.

До того ж успіх залежить не тільки  від професійних якостей (освіти, досвіду роботи та вміння спілкуватися), а й від враження роботодавця. 

Студентів ознайомили з видами та етапами підготовки до співбесіди. Зокрема,  як домовитись про зустріч з роботодавцем, як підготуватися до неї, до чого бути готовим на співбесіді, жести та дії, що справляють позитивне та негативне враження, зовнішній вигляд, як бути переконливим тощо.

Отримали поради як «зручно» відповідати на «не зручні» питання роботодавця. Учасники заходу вчились правильно складати резюме, яке є  одним з ефективних засобів самореклами на ринку праці. Мета резюме - привернути до себе увагу, при першому знайомстві та спонукати роботодавця запросити на співбесіду.

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів та інструментів у пошуках роботи, тому основне бажання фахівців філії – допомогти кожному учаснику заходу після закінчення навчального закладу та отримання диплому , оволодіти ефективними прийомами пошуку підходящої роботи в найкоротші терміни.

резюме аграрний ліцей,центр зайнятості
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии