В Приморську підлітки вчились протистояти насиллю

В Приморську підлітки вчились протистояти насиллю, Наталья Лякишева

Вчора, в Молодіжному центрі «Портал» фахівці відділу по роботі сім’ї, дітей та молоді УСЗН Приморської міської ради провели тематичну зустріч на тему «Як протидіяти насильству» з учнями 11 класу Приморського українсько-болгарського ліцею.

Захід передбачав мету ознайомити підлітків з актуальністю проблеми насильства у сімейному та шкільному середовищі, підвищити рівень знань про різні види насильства та його наслідки, навчити розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з запобігати насильствам.

Молодь брала активну участь в практичних вправах, визначала наслідки вчинення насильства, аналізувала можливості протидії насильству.

Разом усі учасники заходу переглянули та обговорили повчальний ролик «Експеримент ТСН. Чи відреагують дорослі на знущання в дитячому колективі?»

Цікавим було завершення складання мапи «Зони комфорту та дискомфорту нашого міста Приморськ», розпочате дев’ятикласниками на минулій зустрічі.

По завершенні заходу всі учасники зігрілися теплим чаєм із солодощами під ліричні пісні братів Олександра та Юрія Яковчук

протистояти насиллю учні українсько-болгарського ліцею молодіжний Портал
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
11 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии