Приморська служба зайнятості проводять профорієнтаційні заходи

Приморська служба зайнятості проводять профорієнтаційні заходи

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості залишається профорієнтація, як один зі способів  запобігання молодіжному безробіттю та формування у молоді усвідомленого ставлення до планування професійної кар'єри. Так,  відділом активної підтримки безробітних Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості  було організовано та проведено методичний семінар з профорієнтації з викладачами та педагогічними працівниками ДНЗ «Приморського професійного аграрного ліцею».

       Мета зустрічі -  об’єднання зусиль в напрямку профорієнтаційної роботи серед студентської молоді , яке сприятиме  підвищенню мотивації до працевлаштування та активного пошуку роботи,  отриманню  навичок самопрезентації та розвитку м’яких компетенцій ( «soft skills»),  оволодінню сучасними техніками підготовки й проходження співбесіди, написанню ефективного резюме,  створенню  професійного іміджу,  розвитку  побудови професійної кар’єри та інше.

Информация /www.facebook.com

     Робота в такому форматі є безумовно  важливим елементом в успішному працевлаштуванні підростаючого покоління. В ході зустрічі було окреслено завдання  подальшої співпраці,  розроблено та затверджено план спільних дій.

Приморський центр зайнятості профорієнтаційні заходи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
23 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии