• Головна
  • Приморська служба зайнятості проводять профорієнтаційні заходи
12:02, 11 грудня 2020 р.

Приморська служба зайнятості проводять профорієнтаційні заходи

Приморська служба зайнятості проводять профорієнтаційні заходи

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості залишається профорієнтація, як один зі способів  запобігання молодіжному безробіттю та формування у молоді усвідомленого ставлення до планування професійної кар'єри. Так,  відділом активної підтримки безробітних Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості  було організовано та проведено методичний семінар з профорієнтації з викладачами та педагогічними працівниками ДНЗ «Приморського професійного аграрного ліцею».

       Мета зустрічі -  об’єднання зусиль в напрямку профорієнтаційної роботи серед студентської молоді , яке сприятиме  підвищенню мотивації до працевлаштування та активного пошуку роботи,  отриманню  навичок самопрезентації та розвитку м’яких компетенцій ( «soft skills»),  оволодінню сучасними техніками підготовки й проходження співбесіди, написанню ефективного резюме,  створенню  професійного іміджу,  розвитку  побудови професійної кар’єри та інше.

Информация /www.facebook.com

     Робота в такому форматі є безумовно  важливим елементом в успішному працевлаштуванні підростаючого покоління. В ході зустрічі було окреслено завдання  подальшої співпраці,  розроблено та затверджено план спільних дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приморський центр зайнятості #профорієнтаційні заходи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...