Сьогодні 21 грудня проросійські сили планують "перезаснувати Республіку Україна"

Сьогодні 21 грудня проросійські сили планують "перезаснувати Республіку Україна"

Сьогодні 21 грудня 2020 року в Київі відбудеться «Всеукраїнський національний конгрес» . Ініціатори проведення конгресу мають намір “перезаснувати державу Україна”, і створити нові органи державної влади: парламент, уряд та навіть власні збройні сили, СБУ, поліцію, податкову службу тощо.

В Україні складна політична та  економічна ситуація , деякі політичні сили використовують це спрямовуючи свою  діяльність на дії щодо  насильницьких змін чи повалення конституційного ладу, або на захоплення державної влади.

Діяльністю цих людей уже зацікавилося СБУ: в рамках кримінального провадження за самовільне присвоєння владних повноважень (ст. 353 ККУ) 19 грудня по всій Україні провели серію обшуків і допитів.

Один з фігурантів - 39-річний житель Дніпра Анатолій Балахнин - який називає себе «ідеологом» цього руху. Не маючи юридичної освіти, він самостійно вивчив українські закони й Конституцію, і став трактувати їх на власний кшталт. На цей час він є фігурантом кримінального провадження по особливо тяжкій 109 статті Кримінального Кодексу: «дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади».

Сьогодні 21 грудня проросійські сили планують "перезаснувати Республіку Україна", фото-1

Докладніше www.opennews.org.ua

"Всеукраїнський національний конгрес" Республіка Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
142 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии