Аграрії України отримають майже 1 млрд грн за програмою здешевлення сільгосп техніки

Аграрії України отримають майже 1 млрд грн за програмою здешевлення сільгосп техніки, Наталья Лякишева

За період з грудня 2019 року до листопада 2020 року загальна сума компенсації для аграріїв, які скористалися програмою «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (25%)», склала 957,5 млн грн.

За цим видом підтримки звернулося 7 260 сільгоспвиробників, з яких 5 180 є фермерськими господарствами. Загалом було придбано 14 946 одиниць с/г техніки та обладнання на загальну суму понад 3,8 млрд грн. Це яскравий приклад ефективності програми, якою аграрії і фермери охоче користуються – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Найбільший попит на відшкодування витрат за придбаною технікою спостерігався у  Полтавській, Запорізькій,Сумській, Дніпропетровській та Київській областях.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України також зазначив, що завдяки програмі аграрії можуть підготуватися до весняних та осінніх польових робіт, оновити виробничу техніку та інше устаткування. Важливо, що програма акцентована саме на вітчизняній с/г техніці, адже це стимулює розширення товарних позицій та збільшення кількості машинобудівних підприємств. Крім того, програма має економічну ефективність та соціальне значення для розвитку регіонів: сприяє створенню додаткових робочих місць, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та залученню інвестицій в український агропромисловий комплекс.

Довідково.

Оновлений перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів опубліковано на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. До переліку включено 191 підприємство, номенклатуру продукції розширено до 14 573 одиниць сільгосптехніки та обладнання.

За матеріалами Урядового порталу

здешевлення сільгосп техніки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
6 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии