До електронної системи охорони здоров’я приєдналися вже 31 млн українців

До електронної системи охорони здоров’я приєдналися вже 31 млн українців, Наталья Лякишева

Міністерство охорони здоров’я розвиває електронну систему охорони здоров’я (eHealth). До системи вже приєдналися 31 млн українців та більше 4,5 тис. медичних закладів. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

До електронної системи охорони здоров’я вже приєдналися 31 мільйон українців, зокрема, через підписання декларацій із сімейними лікарями, а також більше 4,5 тисяч закладів охорони здоров’я. Основне завдання для нас, щоб ця система була максимально доступною, зручною та зрозумілою як для лікарів, так і для пацієнтів, — зазначив очільник МОЗ.

Метою запровадження та розвитку eHealth є поступова відмова від паперового документообігу в медичній сфері. Важливим кроком у цьому напрямі стало запровадження з 1 жовтня електронних медичних висновків про народження. Цю функціональність розроблено МОЗ спільно з Міністерством цифрової трансформації, НСЗУ, Фондом Східної Європи, програмою EGAP.  Наразі в Україні вже створено понад 42 тисячі електронних висновків про народження дитини. Міністр також повідомив, що в 2021 році буде запроваджено систему видачі електронних рецептів на інсуліни, наркотичні засоби та усі рецептурні препарати.

 За матеріалами МОЗ

електронна система охорони здоров’я
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии