18:00
24 липня
8—річний хлопчик Савелій Луговський лікується від хвороби Пертеса. Але не дивлячись на важку хворобу дитина мріє стати рятувальником, бути сильною і допомагати людям в найскладніших ситуаціях. Про цю мрію Савелій написав Святому Миколаю. І Святий виконав бажання хлопчика. 29 грудня до хворого завітали рятувальники Запорізького відділення ДСНС.
Хороші предноворічні новини -МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!!!
Інформує zp.dsns.gov.ua