• Головна
  • Більше 355 тисячі підприємців отримали матеріальну допомогу від Держави
18:04, 30 грудня 2020 р.

Більше 355 тисячі підприємців отримали матеріальну допомогу від Держави

Більше 355 тисячі підприємців отримали матеріальну допомогу від Держави

Вже понад 355 тисяч людей отримали одноразову матеріальну допомогу для ФОП та найманих працівників — а це 2,8 млрд грн. Загалом для виплат передбачені видатки у розмірі 8,3 млрд грн. Наразі подано 429 704 заяви на отримання допомоги. Про це 29 грудня повідомили під час спільного онлайн-брифінгу представники Міністерства цифрової трансформації,  Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства соціальної політики та Пенсійного фонду України.

Ми працюємо над створенням цифрової держави. Створюємо зручні онлайн-сервіси, які спрощують життя українців. Послуга з оформлення матеріальної допомоги у розмірі 8 тисяч грн, що надається у Дії – максимально автоматизована. Ми зменшили кількість полів у заявці – ви лише заповнюєте номер свого IBAN рахунку, щоб отримати державну допомогу. Ефективність процесу завдяки Дії – понад 355 тисяч не стояли в чергах, – зазначив керівник проєкту Дія Мстислав Банік.

ФОП та наймані працівники  можуть оформити отримання одноразової матеріальної допомоги  на порталі та у застосунку Дія. Перелік КВЕДів, що підпадають під карантинні обмеження, ухвалений Урядом. Перевірити власний КВЕД можна у Єдиному державному Реєстрі.

Заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко повідомив, що головним розпорядником бюджетних коштів для виплат є Мінсоцполітики. Важливо, що ті громадяни, які звернулися до 28 грудня, отримають виплати до кінця поточного року. Всі, хто подасть заявку до 31 грудня включно, отримають виплати у наступному році.

Ця соціальна допомога не передбачає повернення, додаткових податків чи перевірок коштів. Це є допомога від держави, а не позика. Тому кожен, хто оформив заявку і відповідає вимогам – обов’язково отримає матеріальну допомогу, – заявив Віталій Музиченко.

Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова повідомила, що Уряд і надалі буде впроваджувати нові заходи для підтримки бізнесу та найманих працівників. А заступник Голови правління Пенсійного фонду України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Малецький, розповів про проблеми, з якими можуть стикатись наймані працівники при заповненні заявки. Наприклад, роботодавець не подав звіт щодо нарахування ЄСВ за працівника за третій квартал, або ж не подав його своєчасно. Чи неправильно вказаний IBAN рахунку. Важливо зазначити номер особистого гривневого рахунку, який оформлено за вашим ПІБ. Якщо людина вже подала заяву з некоректним рахунком, то потрібно зачекати, доки заявку буде оброблено та подати її ще раз.

Детально про умови отримання послуги за посиланням.

https://diia.gov.ua/news/odnorazova-materialna-dopomoga-fop-ta-najmanim-pracivnikam

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#матеріальна допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...