18:00
24 липня
При карантині заборонено проводити масові заходи.
Тому актори Дитячої студії акторської майстерності Приморського міського будинку культури вирішили провести Відкритий урок в режимі онлайн.
Всі бажаючі на сторінці в facebook «Заклади культури Приморської ОТГ» мають можливість подивитися сценку «Сіра кішка», в якій діти демонструють свої артистичні таланти.
Керівник студії Юлія Свідло.
У відкритому уроці брали участь: Катя Тищенко, Даша Короленко, Діана Гиренко, Поліна Наконечна, Микита Горбачов, Вероніка Фурніка, Вероніка Тамашкова.