Обласна влада контролюватиме дотримання протиепідемічних заходів під час святкових богослужінь

Обласна влада контролюватиме дотримання протиепідемічних заходів під час святкових богослужінь, Наталья Лякишева

Необхідно вжити максимум заходів з протидії поширенню COVІD-19 в період проведення богослужінь з нагоди майбутніх свят. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Олександр Старух сьогодні під час Ради релігійних організацій.

– По-перше, хотів би подякувати тим релігійним організаціям, що з розумінням поставилися до карантинних обмежень та забезпечили дотримання протиепідемічних вимог, за можливості,  відмінили чи перенесли масові публічні заходи. На жаль, нині Запорізька область - в переліку регіонів, де щоденно фіксується найбільша кількість захворілих. Ми постійно проводимо роботу з розширення ковідного ліжкового фонду та забезпечення його киснем. Водночас, нам варто разом потурбуватися над максимально ефективною реалізацією    заходів з протидії поширенню короновірусу, забезпечити зменшення контактів та дотримання соціальної дистанції між віруючими. Влада не може втручатися у внутрішні справи церков будь-якої конфесії, але слідкує за дотриманням Конституції та законів України, – зазначив Олександр Старух.

Так, під час засідання Ради начальник Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Запорізькій області Артем Плосконос зазначив, що з метою запобігання поширенню на території України COVІD-19, працівники Нацполіції, які будуть залучені до охорони культових споруд у Запорізькій області, слідкуватимуть за дотриманням карантинних обмежень. Зокрема, під час проведення богослужінь в храмових приміщеннях необхідно забезпечити дистанцію між вірянами з розрахунку 5 кв. метрів на одну особу. Під час проведення служб на відкритому повітрі дистанція між прихожанами має становити 1,5 метри. Водночас, більшою мірою представники Нацполіції проводитимуть профілактично-роз’яснювальну  роботу.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА Владислав Мороко наголосив, що службовці працюватимуть у штатному режимі в період різдвяних свят та готові оперативно реагувати і долучатися до вирішення спірних питань.

Крім того, під час засідання Ради обговорювалися питання соціальної підтримки та надання гуманітарної допомоги нужденним в період пандемії різними конфесіями.

Надалі засідання Ради релігійних організацій планується проводити частіше і з інших нагальних питань.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

06137 контроль протиепідемічних заходів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
10 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии