• Головна
  • В Приморську в пункті обігріву допомогають безхатченкам
13:03, 19 січня 2021 р.

В Приморську в пункті обігріву допомогають безхатченкам

В Приморську в пункті обігріву допомогають безхатченкам

В Приморську вже три дні тримається мінусова температура. Згідно з даними Приморського МНС в Приморській ОТГ відкрити пункти обігріву у всіх сільських ФАПах.

А в місті пункт обігріву працює по вул. Соборна 89 в приміщенні де раніше проводили рентген.

Редакція сайту 06137 вирішили перевірити роботу Приморського пункту обігріву. На той момент в притулку був присутній безпритульний, якого частували чаєм та печивом. 

В Приморську в управлінні соціального захисту на обліку зареєстровано десять осіб без постійного місця проживання. Але як пояснили  робітники притулку всі зареєстровані безхатченки мають хоч якийсь притулок.

Тому пункт обігріву не працює цілодобово, а тільки з 9-00 до 16-00. При низьких температурах притулок буде працювати кожного дня.А при нормальній погоді три рази на тиждень.

Працівники притулку дякують небайдужим мешканцям нашого міста за доброту та милосердя, які вони кожного дня проявляють до безхатченків. В Приморську  багато  меценатів що допомогають малозабезпеченим, але як завжди потреба в допомозі існує, робітники пункту будуть раді любій допомозі цим людям – їжею, теплою одежею. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #пункти обігріву в Приморську #притулок в Приморську #годування безхатченків
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...