• Главная
  • В Запорізькій області майже всі ковідні ліжка забеспечені киснем
17:01, 19 января

В Запорізькій області майже всі ковідні ліжка забеспечені киснем

В Запорізькій області майже всі ковідні ліжка забеспечені киснем

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ 90 ВІДСОТКІВ КОВІДНИХ ЛІЖОК ЗАБЕЗПЕЧЕНІ КИСНЕМ

На цьому наголосив Олександр Старух 19 січня під час огляду стану реконструкції приймального відділення Пологівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

Це одне з дев'яти приймальних відділень, де роботи відбуваються у рамках програми президента України "Велике будівництво". Будівельна готовність становить 80 відсотків. 

Завершити реконструкцію планується наприкінці березня цього року. Ще необхідно завершити внутрішнє оздоблення, електромонтажні роботи, монтаж систем водопостачання та каналізації.

Ми разом зробимо все для того, що приймальне відділення було введене в експлуатацію у першому кварталі цього року. Велике будівництво – це пріоритетна програма президента України. У лікарні вже закуплене обладнання, то чому воно має лежати, якщо може допомогти людям, – зазначив голова ОДА.

За словами очільника області, об'єкти охорони здоров'я визначені як пріоритетні у цьому році. Взагалі обласна влада 2021 рік хоче присвятити медицині. На сьогодні

головне в умовах пандемії – надавати якісні медичні послуги у громадах, лікувати та рятувати життя людей. 

Ковід нам показав занедбаність медицини. Наразі необхідно відновити галузь охорони здоров'я. На сьогодні у Запорізькій області залишається складна ситуація з захворюваністю на ковід. Але ми не стоїмо на місці і докладаємо багато зусиль для вирішення цієї проблеми. На сьогодні 80-90 відсотків ліжок вже забезпечені киснем, заповненість ліжок у лікарнях становить близько 30 відсотків. Якщо ми всі разом будемо дотримуватись карантинних вимог та обмежень, берегти від хвороби літніх людей, бо у зоні ризику саме вони, то скоріше подолаємо цю недугу, – наголосив, підбиваючи підсумки, Олександр Старух.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #ковідні ліжка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...