![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
13:06, 21 січня 2021 р.
Приморці приєднались до акції "Селфі в музеї"
![Приморці приєднались до акції "Селфі в музеї" Приморці приєднались до акції "Селфі в музеї"](/dist-assets/images/cap.jpg)
В цьому році Приморську виповнилось 200 років. Приємно що до історії нашого міста долучається більше і більше молоді. Через що зростає популярність Приморського районного краєзнавчого музею . Вчора музей приєдналися до міжнародної акції "Селфі в музеї" #museumselfie .
![Приморці приєднались до акції "Селфі в музеї", фото-1 Приморці приєднались до акції "Селфі в музеї", фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Започаткована європейським проєктом Culture Themes у 2014 році, міжнародна акція проходить восьмий раз.
Для участі в акції приймаються фотографії зроблені в експозиціях та біля будівель музею у 2019-2021 роках позначені хештегом #MuseumSelfie #MuseumSelfieKP2021
![Приморці приєднались до акції "Селфі в музеї", фото-2 Приморці приєднались до акції "Селфі в музеї", фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Селфі, що наберуть найбільше лайків стануть переможцями та отримають подарунки.
![Приморці приєднались до акції "Селфі в музеї", фото-3 Приморці приєднались до акції "Селфі в музеї", фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Реалізація акції проводиться спільно з Молодіжним центром "Портал"
Обладнання придбано в рамках реалізації проєкту "Твоя історія починається тут", адміністратори проєкту ГО «Екологія та соціальний захист Приморського району» та Фундація "Kultura i Miejsce". Проєкт фінансується Польсько-Американським фондом свободи по програмі @RITA Polsko-Amerykańska Fundacja й от Fundacja Edukacja dla Demokracji
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...