18:00
24 липня
Напочатку грудня 2020 року в Бердянську у міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка проходив V Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Чарівні мелодії».
Але через пандемію конкурсні роботи журі розглядали в онлайн форматі.
Серед великої кількості номінантів викладачі Приморської мистецької школи Мільчевська Галина Олександрівна та Шамрицька Ольга Володимирівна отримали перемогу в професіональному жанрі, фортепіано професійна вікова категорія.