• Главная
  • В Запорізькій обладміністрації вирішують питання працевлаштування фахівців ліквідованих адміністрацій
18:09, 28 января

В Запорізькій обладміністрації вирішують питання працевлаштування фахівців ліквідованих адміністрацій

В Запорізькій обладміністрації вирішують питання працевлаштування фахівців ліквідованих адміністрацій

Фахівці ліквідованих райдержадміністрацій не мають залишитися без роботи

Учасники зустрічі обговорили питання реорганізації районних державних адміністрацій та зміни адміністративно-територіального устрою, а також питання працевлаштування вивільнених фахівців.

Заступник директора Запорізького обласного центру зайнятості Тетяна Кошечко повідомила, що протягом минулого року ситуація на ринку праці у Запорізькій області була досить складною. За 2020 рік до центру зайнятості звернулося близько 66 тисяч безробітних. У період карантину на облік стало понад 46 тисяч осіб. У структурі безробітних 54-56% - жінки, 33% - молодь до 35 років.

Для підтримки підприємців та роботодавців Уряд прийняв низку програм. У Запорізькій області допомогу по частковому безробіттю отримали понад 7 тисяч роботодавців. Одноразова матеріальна допомога суб’єктам господарювання на період карантину надана для понад 400 юридичних осіб. Працевлаштовано майже 500 безробітних завдяки наданню компенсації єдиного внеску за працевлаштування на нові робочі місця.

Актуальні вакансії на сьогодні – робітничі професії, водій, бухгалтер, вихователь тощо.

У рамках реорганізації районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів за попередніми даними вивільняється близько 300 працівників.

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко нагадала, що у Запорізькій області ліквідовано 20 та створено 5 укрупнених районів. Це Бердянський, Василівський, Запорізький, Мелітопольський та Пологівський. Райони створено для організації ефективної системи виконавчої влади. Наразі триває процес ліквідації районних державних адміністрацій ліквідованих районів. Більше функцій та повноважень отримують громади, яких в області створено 67.

-  У процесі реорганізації головне – не втратити кваліфікованих спеціалістів та професійні кадри, щоб фахівці, які багато років працювали в райдержадміністрації, не залишились без роботи. Для цього ми пропонуємо укрупненим райдержадміністраціям створювати віддалені робочі місця у ліквідованих районах. Розглядається можливість переведення фахівців з ліквідованих адміністрацій до об’єднаних територіальних громад. Тривають консультації, зустрічі, обговорення всіх цих питань. Нам необхідно максимально використати кадровий потенціал, який ми маємо, - зазначила, підбиваючи підсумки, Зінаїда Бойко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #працевлаштування звільнених працівників
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...