• Главная
  • Коларівська громада після трагичної гибелі голови ОТГ готується до нових виборів
13:04, 2 февраля 2021 г.

Коларівська громада після трагичної гибелі голови ОТГ готується до нових виборів

Коларівська громада після трагичної гибелі голови ОТГ готується до нових виборів

Трагічна гибель в ДТП нещодавно вибраного голови Коларівської ОТГ  Сергія Трофименко стала справжньою трагедією. 

Але час іде і відповідно до частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" повноваження сільського голови Коларівської сільської ради тимчасово здійснює секретар ради Алла Трофименко. 

А громада готується до нових перевиборів. Про це докладніше написав заступник Коларівської ОТГ Станіслав Захаревич.

Шановні жителі КОЛАРІВСЬКОЇ сільської об'єднаної територіальної громади!

Вам відомо про ту жахливу трагедію, яка спіткала нашу ОТГ, виявившись у трагічній загибелі сільського голови Сергія Васильовича Трофименка. Ця біда не лишила байдужим практично нікого, адже на Сергія Васильовича мешканці сіл та селищ покладали великі надії, пов'язані з поліпшенням якості їх життя. На жаль, ми не в силі змінити хід історії. Але Коларівська громада продовжує своє існування і, відповідно, повинна мати очільника навіть у перехідний період. Відсьогодні, враховуючи факт дострокового припинення повноважень сільського голови у зв'язку зі смертю, відповідно до частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" повноваження сільського голови Коларівської сільської ради тимчасово здійснює секретар ради АЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА ТРОФИМЕНКО. Я ж продовжую працювати на посаді заступника сільського голови з урахуванням покладання на мене ряду додаткових обов'язків. 

Шановні мешканці громади, наша команда спільно продовжує працювати до моменту вступу на посаду нового сільського голови у встановленому законом порядку. Наше завдання - продовжити ті починання, які розпочав або задумав Серій Васильович Трофименко. На жаль, ми знову змушені розпочати чергову (4-ту за два місяці) процедуру перереєстрації. 

Головні ЗАВДАННЯ, які наша команда буде виконувати протягом найближчих 3-4 місяців:

 1) виплата заробітної плати працівникам освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, місцевого самоврядування; забезпечення нормального функціонування соціальної сфери (можливе після завершення процедури перереєстрації); 

2) реалізація кадрової політики та наповнення штату ради відповідно до вимог, які ставить перед нами діюче законодавство; створення апарату, який буде надавати якісні послуги населенню та, водночас, не буде "роздутим";

 3) боротьба за право громадян на землю (добиватимемося у встановленому законом порядку передачі земель державної власності у комунальну власність сільської ради задля того, щоб забезпечити законне  право жителів ОТГ на земельні ділянки); 

4) отримання належної частки майна колишньої Приморської районної ради (меблі та комп'ютерна техніка), залишків освітньої субвенції, які по праву належать нашим закладам освіти. 

Це - ключові наші завдання. Ми намагатимемось вирішити  і ряд інших проблем, якщо це буде в наших силах, компетенції та відповідно до фінансової спроможності й кількості часу. Про ці події ми вас інформуватимемо. 

Після проведення дострокових виборів сільського голови у встановлений законом строк і порядок (їх має оголосити Верховна Рада України не пізніше, як за 90 днів до дня проведення виборів) ми передамо владу новообраному голові. Найголовніше для нас - утримати та зробити Коларівську ОТГ життєздатною, щоб вона могла забезпечувати своїх мешканців усім необхідним (як про це мріяв Сергій Васильович). Працюватимемо відкрито, прозоро, на благо людей!

Дякуємо за розуміння всім небайдужим. Сподіваємось на вашу підтримку!

З повагою, Станіслав Захаревич, заступник сільського голови

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #Коларівська ОТГ #перевибори в громаду #трагічна гибель голови громади
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...