Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото

Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, Ева Миронова

У Приморському «Прибої» пройшла вечірка до Дня закоханих у стилі 90-х під назвою «Loveis»

Ресторан «KAKADY»приймав гостей 13 лютого.

«Головним атрибутом свята стала знаменита однойменна жуйка «Loveis», яку ми всі пам’ятаємо с дитинства! У гостей була унікальнаможливість безкоштовно поласувати жуйкою та пригадати смак та часи юності», - розказали організатори.

Також повернутися у часи 90-х допомагала музика від запального діджея, це такі знамениті виконавці, як ModernTalking, Руки Вверх, Земфира, Валерий Меладзе та багато інших. Гостей захопили і конкурси з призами від ведучої свята.

Вишенькою на торті став кавер-гурт «VINIL», який створив атмосферу назабутнього свята і радував своєю неперевершеною музикою. Гості залишились в захваті та кликали гурт заспівати на біс.

Атмосфера ресторану була наповнена романтикою та коханням. Жоден гість не залишився без уваги, всі гарно провели час.

«Ми працюємо в рамках карантину, тому дотримуємося необхідних санітарних норм. Для нас важлива якість сервісу і безпека наших гостей!»

Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-1
Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-2 Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-3 Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-4 Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-5 Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-6 Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-7 Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-8 Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-9 Валентинів день на "Прибої" - свято кохання та позитивних емоцій. Фото, фото-10
Приморськ Прибой KAKADY вечірка курорт свято День Валентина День закоханих
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
43 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии