• Главная
  • Через кілька тижнів в Запорізькій області розпочнеться вакцинація COVID-19
16:06, 18 февраля 2021 г.

Через кілька тижнів в Запорізькій області розпочнеться вакцинація COVID-19

Через кілька тижнів в Запорізькій області розпочнеться вакцинація  COVID-19

Наразі Україна очікує дві перевірені та сертифіковані вакцини – AstraZeneca та Pfizer, які надійдуть у рамках глобальної ініціативи COVAX. 

Кампанія з вакцинації відбудеться у п’ять етапів. В першу чергу щеплення зроблять медперсоналу, що працює із ковідними хворими, співробітникам швидкої допомоги, мешканцям та працівникам спеціалізованих інтернатів, будинків для осіб похилого віку тощо, а також людям старше 80 років, у яких є хронічні захворювання.

За словами Марини Колерової, у чергу вже записалися 1,5 тис. запорізьких медиків, які зустрічають та лікують хворих на коронавірус. 

Фахівці розраховують, що основним групам ризику  щеплення зроблять за рік, до березня 2022 року. Після цього триватиме імунізація решти населення. Посадовців та депутатів поза чергою вакцинувати не будуть. 

До роботи залучать 24 мобільні бригади. Спочатку працюватимуть чотири з них, а решта підключиться згодом. Всім робитимуть два щеплення з інтервалом у три – чотири тижні. Також отримати свою дозу вакцини громадяни зможуть у лікарнях та центрах первинної медико-санітарної допомоги. 

Вакцинація виключно добровільна та повністю безкоштовна. Всі препарати надходять в Україну тільки офіційно, через державні органи. Купити дозволену до використання вакцину в аптеці чи у Інтернеті не можна.

Кожен охочий може записатися на щеплення у свого сімейного лікаря, через контакт-центр або на веб-порталі Міністерства охорони здоров’я.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #вакцинація в Запорізькій області
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...