• Главная
  • В Запорізькій області тривають перевірки пожежної безпеки
17:08, 22 февраля

В Запорізькій області тривають перевірки пожежної безпеки

В Запорізькій області тривають перевірки пожежної безпеки

Поточний стан перевірок в інтернатах, пансіонатах, хостелах та будинках для похилих людей обговорили сьогодні під час наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

На виконання протокольного рішення засідання регіональної комісії ТЕБ та НС управлінням ДСНС України у Запорізькій області 2 лютого розпочато проведення позапланових перевірок протипожежної безпеки у закладах та установах області. Усього перевіркам підлягають 148 об'єктів. 

Наразі відповідно до план-графіку перевірено 46 об'єктів. З них 21 готель, 1 хостел і 24 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

За результатами роботи до адміністративної відповідальності притягнуто 65 керівників об'єктів, де виявлені порушення. Також готуються позовні заяви до суду щодо повного або часткового призупинення експлуатації 15 об'єктів. 

Перевірки продовжуються та триватимуть до кінця квітня поточного року. 

Крім того, рятувальники проводять профілактичну роботу щодо дотримання та виконання вимог пожежної безпеки, роз’яснюють правила експлуатації електронагрівальних приладів, вогнегасників, утримання шляхів евакуації тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #правила пожежної безпеки
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...