• Главная
  • В Приморську керівники закладів культури провели нараду-семінар
08:10, 27 февраля 2021 г.

В Приморську керівники закладів культури провели нараду-семінар

В Приморську керівники закладів культури провели нараду-семінар

26 лютого в КЗ  "Приморська ЦКС" Приморської міської ради відбулася нарада-семінар для завідувачів та художніх керівників закладів культури клубного типу. На нараді розглядалися  слідуючі питання: 

 Підсумки діяльності культурно-масової та художньо-творчої роботи клубних закладів за 2020 рік.

 - Проведення та участь в основних культурно мистецьких та організаційно творчих заходах у 2021 році.

 Ознайомлення з законодавчими документами , наказами, рекомендаціями.

 Показовий захід концерт інструментальної музики.

Нарада проходила на базі Приморського МБК. Завідуюча організаційно-методичного відділу Тетяна Ковтун ознайомила присутніх з усіх планових питань наради. Також в нараді взяли участь : директор КЗ ЦКС Сергій Візирський та головний бухгалтер Євген Зубаль.

 Друга частина семінар проходив на базі Приморської школи мистецтв. Викладачі підготували показовий виступ концерт інструментальної музики, а також учні початкових класів фортепіанного відділення показали театралізовану сценку за мотивами байки Крилова "Квартет"

 Клубні працівники з великою увагою слухали світові хіти композиторів: М.Скорика,  Д. Россіні, й.Брамса, П.Чайковського, С.Рахманінова та інших у виконанні викладачів: Н. Лазаре вої, О.Шамрицької, Г.Мільчевської, Аліси Єльцової, А.Сидоренко, С.Чуб О.Лубенець.

 Учасники семінару мали можливість насолоджуватися  прекрасним,  професійним виконанням музики вживу. Це вже стало доброю традицією приходити до школи мистецтв , де постійно готуються нові  музичні програми. Працівники культури щиро дякували за концерт гучними оплесками.

 Працівники культури одержали  оновлені посадові інструкції, для порівняння Зведені дані про розвиток клубних формувань та кількість проведених культурно мистецьких заходів за 2020 рік та інше.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #керівники клубів #нарада семінар #КЗ Приморська ЦКС
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...