• Главная
  • В Приморську державні служби проводять роз'яснювальну роботу щодо легалізації робочих місць
08:00, 28 февраля 2021 г.

В Приморську державні служби проводять роз'яснювальну роботу щодо легалізації робочих місць

В Приморську  державні служби проводять роз'яснювальну роботу щодо легалізації робочих місць

З метою розв'язання проблеми нелегальної зайнятості та для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціальних ризиків громадян, які не легалізують свою зайнятість і отримують заробітну плату неофіційно, в Приморській громаді продовжує активно працювати рейдова робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Цього разу 25.02.2021 року представники Приморської міської ради, Управління соціального захисту населення, Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Головного управління Державної податкової служби в Запорізькій області, Приморської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості та відділення поліції  №2 Бердянського районного ВП ГУНП в Запорізькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями та найманими працівниками, які здійснюють свою діяльність в магазинах, торгових рядах м. Приморськ та сіл Банівка  і Борисівка (всього охоплено моніторингом 16 об'єктів торгівлі).

Члени комісії інформували як підприємців, так і найманих працівників щодо ризиків використання праці неоформлених працівників та про  переваги офіційного працевлаштування. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #нелегальна праця #комісія #державні органи
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...