• Головна
  • В Приморській громаді активно проводиться підготовка до ЗНО
18:00, 2 березня 2021 р.

В Приморській громаді активно проводиться підготовка до ЗНО

В Приморській громаді активно проводиться підготовка до ЗНО

Сьогодні 02 березня 2021 року відділом освіти Приморської міської ради проведено оперативну нараду з керівниками ЗЗСО та позашкільної освіти.

Провідний спеціаліст відділу Микола Мурич довів до директорів інформацію про стан підготовки до ЗНО, розповів про результати моніторингу наповнюваності сайтів закладів освіти.

Особливо було розглянуто питання обліку дітей шкільного віку. Фахівець з початкової освіти Тетяна Самек звернула особливу увагу керівників закладів освіти на опрацювання професійного стандарту вчителя та розглянула результати 1 етапу моніторингового дослідження ефективності впровадження реформи НУШ.

Плаксина Світлана, головний спеціаліст відділу освіти, акцентувала на актуальних моментах атестації педагогічних працівників закладів освіти. Провідний спеціаліст відділу освіти Людмила Рязанцева доповіла про стан організації харчування у ЗЗСО у 2020 році та стан роботи щодо вибору підручників для учнів 4, 8 класів.

З питання оптимізації мережі ЗЗСО та перспективи впровадження реформи освіти виступила начальник відділу освіти Ольга Галаніна.

Своє бачення щодо формування спроможної шкільної мережі висловили директори закладів освіти. Обговорили також нагальне питання дотримання норм протипожежного захисту, розробили алгоритм дій щодо розв'язання цієї проблеми.

Проаналізувала фінансування закладів освіти та ефективність використання коштів фахівець відділу освіти Олена Кустова. У формі діалогу обговорено основні напрямки діяльності ЗЗСО, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#06137 #ЗНО #відділ освіти #підготовка до ЗНО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...