![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
12:00, 3 березня 2021 р.
В Приморську з підприємцями- боржниками проводять роз'яснювальну роботу
![В Приморську з підприємцями- боржниками проводять роз'яснювальну ро... В Приморську з підприємцями- боржниками проводять роз'яснювальну роботу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Економічна криза створює проблеми й затримки заробітної плати, податків, «тіньову зайнятість».
В Приморському районі таких боржників немало. З метою розв'язання таких проблем вчора 02.03.2021 року в Приморську пройшло засідання робочої групи щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, платежів до Пенсійного фонду України.
На засіданні з 8 підприємцями-боржниками була проведена бесіда щодо можливих шляхів погашення заборгованості перед бюджетом, на сьогодні загальна сума запрошених боржників склала 25,4 тисячі гривень і з кожним місцем динаміка боргів зростає. Також присутнім було наголошено про недопустимість створення умов на підприємстві де люди отримують заробітну плату в «конвертах» , а також ознайомили з електронними сервісами вебпорталу Пенсійного фонду та перевагами його користування.
Інформує
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...