![](https://s.06137.com.ua/section/logo/upload/pers/253/logo.png?20240727)
14:12, 9 березня 2021 р.
Приморці прийняли участь у телемості -акції "8 березня це не про квіти, а про права жінок"
![Приморці прийняли участь у телемості -акції "8 березня це не про кв... Приморці прийняли участь у телемості -акції "8 березня це не про квіти, а про права жінок"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цієї суботи, 6 березня о 12 годині, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу відбувся телеміст – акція "8 березня це не про квіти, а про права жінок".
В телемості взяли участь представники 10 громад Запорізької області та 1 громада з Донецької області.
Завдяки сучасним телевізійним засобам в наш час стало можливим спілкуватися 11 громадам онлайн на місцях, вести дискусію, брати участь у вікторині, відпочивати на творчих локаціях та всім одночасно отримати велике задоволення від запального танцювального флешмобу.
В Приморську представники Приморської громади зібрались в Молодіжному центрі «Портал». На зустрічі були фахівці міської влади, поліції, волонтери та просто активні громадяни.
![Приморці прийняли участь у телемості -акції "8 березня це ..., фото-1 Приморці прийняли участь у телемості -акції "8 березня це не про квіти, а про права жінок", фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Для всіх бажаючих була підготовлена фотозона, для фото та зона для малювання.Гостей частували кавою та печивом.
![Приморці прийняли участь у телемості -акції "8 березня це ..., фото-2 Приморці прийняли участь у телемості -акції "8 березня це не про квіти, а про права жінок", фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ведучою програми від Приморської ОТГ була активна громадська діячка Єлизавета Соловйова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...