• Главная
  • Вчора в Приморську в прямому ефірі було проведено вперше "Вечір з історії"
14:00, 19 марта 2021 г.

Вчора в Приморську в прямому ефірі було проведено вперше "Вечір з історії"

Вчора в Приморську в прямому ефірі було проведено  вперше "Вечір з історії"

Вчора о 19 годині Студія «Приморськ 24/7»  в форматі онлайн провели «Вечір з історії». В ефірі члени Громадської організації «Спілка краєзнавців Приморська» Олексій Зюзін та Святослав Дульцев  висвітлювали інформацію про унікальну знахідку  останків  Південного слона, що була зроблена в перед воєнні роки на території нашого міста.Святослав Дульцев детально розказав про те як були знайдені останки, що трапилось з ними пізніше, хто займався вивченням унікальних матеріалів, чому німці забрали археологічну знахідку до Германії і яким чином наша національна гордість попала до музею в Санкт Петербург. 

Онлайн зустріч прослухало понад сімдесят людей.

 Історичні зустрічі онлайн члени громадської організації продовжать і сьогодні о 19:00 вони розкажуть про підземні катакомби нашого міста. Приєднуйтеся та вивчайте разом славну історію нашого краю.

Захід реалізується в рамках проєкт «Твоя історія починається тут». Всі напрацювання проєкту будуть виставлені на туристичному сайті Приморської громади, який буде створено в результаті реалізації проєкту.

Вчора в Приморську в прямому ефірі було проведено  вперше "Вечір з історії", фото-1

Проєкт виконується за адмініструванням Fundacja «Kultura i Miejsce» та Громадською організацією «Екологія та соціальний захист Приморського району» , спільно з ГО "Приморськ 24/7" , ГО "Спілка краєзнавців Приморська", Комунальний заклад «Приморський районний краєзнавчий музей».

Проєкт фінансується Польсько-Американським фондом свободи по програмі @RITA Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności от Fundacja Edukacja dla Demokracji

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#06137 #південий слон #твоя історія починається тут #вечір з історії
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...